gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yarbay Mustafa Dönmez teslim oldu

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hakkında yakalama kararı bulunan Yarbay Mustafa Dönmez, Ankara'da askeri yetkililere teslim oldu.

İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nin Ergenekon soruşturmasını yürüten savcılarının talebi üzerine Dönmez hakkında ''yakalama, arama ve inceleme'' kararı verilmişti. Mustafa Dönmez'in bugün askeri makamlara teslim olduğu öğrenildi.

Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı'nda görevli Yarbay Mustafa Dönmez, Ergenekon soruşturmasında gözaltına alınacağını öğrenince firar etmişti.

Başka bir suçtan arandığı için Ankara Mamak Askeri Cezaevi'ne konulan Dönmez'in Ergenekon soruşturması kapsamında sorgulanması için İstanbul'a gönderilmesi bekleniyor.

Dönmez'in Sakarya'nın Sapanca ilçesindeki yazlığında yapılan aramada 22 adet el bombası, 1 adet Mısır yapımı makineli tüfek, 2 adet Kalaşnikof marka uzun namlulu silah ve 8 adet Kalaşnikof şarjörü ele geçirilmişti.

Dönmez'in evinde ele geçirilen krokilerden hareket eden polis, akşam saatlerinde Ankara Sincan'da kazı çalışmalarına başlamıştı.

Yarbay Mustafa Dönmez teslim oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - Teslim oldum

Asya - Teslim oldum

Asya - Teslim oldum uzakta olmasan belki sevmezdim seni böyle ah böyle teslim oldum seninim artık al beni al beni bağrına herşeyden vazgeçip bana gel ne olur ama gelmezsin ah dönmezsin sana nasıl yandığımı bir bilsen ah canım ah benim canım
  2. Harun Kolçak - Teslim Oldum

Harun Kolçak - Teslim Oldum

Hasret sona erdi gerçeği buldum Gözlerim kapandı da ben sen oldum Sınırlara dayandım çok yollar aldım Geri dönmek olmaz ki Hepten bağlandım Ne ben varım ah ne de sen Ne zaman var ne mekan Ama gerçek yaşanan Ateşin yandı gönlümde Yansın dursun içimde Deli divane olsam da Vazgeçmem kul oldum sana Teslim oldum sana
  3. Bir terörist teslim oldu

Bir terörist teslim oldu

Terör örgütünden kaçan bir terörist, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerine önceki gün teslim oldu. Terör örgütünden kaçan bir terörist, 1 adet Kaleşnikof piyade tüfeği ve bu silaha ait 140 adet mermi ile Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerine önceki gün teslim oldu. Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde yer alan terörle mücadele olaylarına ilişkin duyuruya...
  4. Şırnak'ta 8 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu

Şırnak'ta 8 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu

Son 3 günde 2 askerin şehit olduğu Şırnak'ta 8 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan ''bölücü terör örgütüyle mücadele olayları'' başlıklı duyuruya göre, Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütünden kaçan 8 terörist, dün saat 17.00'de güvenlik güçlerine teslim oldu. Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesi dağlık arazi kesiminde,...

Sayfayı Paylaş