gebe
  1. LadyMaRTh4

LadyMaRTh4 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

[Yardım]//----> Ağda Yapımı

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında LadyMaRTh4 tarafından paylaşıldı.

sir ağda yapımı ağda yapımı agda yapimi elde el ağdası nasıl yapılır video
    öncelikle herkese selamlar siteye yeni kayıt oldum ve siteyi çok beğendim yapımında emeği geçen herkese başarılarının devamını dilerim demekten büyük bir keyif alabilirim :rules:

gelelim benim soruma daha doğrusu sorularıma

1) ağda nasıl yapılır ? [ basit ve anlaşılır bir dille anlatırsanız iyi olur]
    2) ağda yapmak tüylerimin daha fazla , sert ve belirgin çıkmasına neden olur mu ?
    3) hangi tür ağda kullanmalıyım [ acı fazla önemli değil dayanabilirim benim için önemli olan tüylerin giderek azalması ve hiç çıkmaması ]

yardımcı olucaklara şimdiden teşekkürler <--> ne kadar gereksiz bir konu açmışsın diyenlerede teşekkürler

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: [Yardım]//----> Ağda Yapımı
    bana sorma:D biraz bekle cvplar gelir ben epilasyon aletı kullanıorum:D:D

3. LadyMaRTh4

LadyMaRTh4 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

epilasyon aletide güzel fakat bence o cımbızın mekanik versiyonu bana tüylerimin tamamen yok edebilecek bir yöntem lazım
    lazer demeyin onu düşündüm ama radyo aktif ışınlar yaydığı kanısındayım ondan ona soğuk bakıyorum

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

canım benim tam doğru adrestesinn :) aramıza hoş geldinn.. ama ben de epilayd kullanıyorumm :)
    agda sekerli olduğu için tuyleri besler die duydumm..bence ılık agda al agda bandıyla birlikte.. işini görürrr..:)

havalarda sıcak valla yapısır :zuha: dikkat ettt

5. LadyMaRTh4

LadyMaRTh4 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim arkdaşlar herkesin yorumuna teşekkür ediyorum elimden geldiğince
    bakalım başkalarının görüşleri neler

6. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

slm aramıza hoş geldin öncelikle bende epileyd kullanıyorum ama bioderde var kesin çzüm arkadalarım kullandı ve memnunlar ama önyergımı mazur gör yaşın kaç küçükmüsün ki bu konuda pek fikrin yok canım sohbete gelkonuşalım istersen sevgiler bekliyorum

7. LadyMaRTh4

LadyMaRTh4 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 17 bu işlere ilgi duymadım çünkü vücudumda bugüne kadar tüy çıkmadı bunlarda yeni yeni çıkmaya başladılar bende fazla büyümeden yok etmenin yollarını arıyorum

[Yardım]//----> Ağda Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spor yaparken takımca yapınki yarasın

Spor yaparken takımca yapınki yarasın

Spor yapıyor ve spor yapmayı seviyorsanız size tavsiyemiz, sporun daha faydalı olabilmesi için takım halinde yapmanız arkadaşlar.Kendinize spor yapacak arkadaşlar bulun ve takımca sporunuzu yapın.Bence arkadaşlarınızla yapacağınız egzersizler,spor yapmanızı daha keyifli hale getirecekir.:) Sporda takımca yapılan egzersizlerin, tek başına yapılanlardan daha yararlı olduğu ortaya çıktı. Diğer...
  2. yardım edinn ne yapayım :(

yardım edinn ne yapayım :(

kızlarr ya hanı evlılık arefesınyım yaaa cok agresıfım yaa herkeze bagırıyorum herkeze kızıyorum ama bu hastalıgımında verdıgı bırseymısdoktorum dedı ama ben en az moral bozukluguyla atlatmak ıstıyorum hadıı yardım edın bana nepayayım tedavımı olayımm :18::18:
  3. Mesut Yar Kuruçeşme Divan'da Düğün Yaptı

Mesut Yar Kuruçeşme Divan'da Düğün Yaptı

mesut yar evlendi mesut yar haberleri Bir dönem acıbiber zayıflama hapları ile gündeme gelen başarılı ve sempatik programcı Mesut Yar bu ayın başında Ferda Çekem ile nikahlanmıştı. Sadece nikahla yetinmeyen Yar ve eşi geçtiğimiz gece Kuruçeşme Divan'da düğün yaptı. Ünlü akınına uğrayan düğünler ilgili detaylar, Mesut Yar haberleri şöyle... Sürpriz bir nikahla Fethiye'de hayatlarını...
  4. Yarım Saatte Ev Temizliğinizi Yapın!

Yarım Saatte Ev Temizliğinizi Yapın!

Bu sayfa; Yarım Saatte Ev Temizliğinizi Yapın konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, arkadaşlarınız aradı ve 1 saat kadar sonra size sürpriz bir ziyaret yapacaklerini söylediler. Aksi gibi eviniz de pek temiz değil ne yapacaksınız? Telaşlanmayın. Birkaç ayrıntı üzerinde oynayarak evinizin temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? 1. DAĞINIKLIĞI TOPLAYIN (Süre:...

Sayfayı Paylaş