gebe
  1. güzelkapler

güzelkapler Forum Okuru

yardim dualari sizlerden ve Rabbimden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında güzelkapler tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, ben sadece sizkerden ve güzel kalplerden dua istiyorum cünkü teyzemin bebegi erken dogumdan dolayi gözlerini kaybetti ve ben meleklerden yardi diliyorum cünkü cok üzülüyor ve hastalandi ben buradan misafir olarak bütün ihtiyaci olan hastalara dertlilere ve Rabbimden yardim dileyen herkeze acil acil cok acil sifalar diliyorum.

ARZUZU ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allah yar ve yardımcınız olsun, dualarımız sizler ve hastane köşelerinde, evlerinde sağlık bekleyen hastalarımızla...

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy allah acil şifalar versin çok üzüldüm şafi adıyla şifa versin inşallah

4. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Canım benımm rabbim şifa versınn ,allh yar ve yardımcınız olsunn rabbim yardım dıleyen herkese şifa olsun derman bekleyen herkese şafi olsun rabbim dayanma gücü versın allahu teala kimseye kaldıramayacağı yükü vermezmiş...........tüm dertlilere hastalara.......

5. azrail

azrail Forum Okuru

yılar önce babmı bir öldürdü yılardar iki aile arsında kan davsı var şimdi sıra bizde sizde onları öldürmeliyimi

yardim dualari sizlerden ve Rabbimden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rabbim!...

Rabbim!...

Rabbim!... Geldiğim, geleceğim, eğildiğim, ağladığım, yok olduğum, varlığında var olduğum tek kapı ,tek yol SENSİN… Varlığınla beni var et Dualarımı kabul eyle Tevbelerimi kabul et Pişman olup, tekrar pişmanlıklarını yaşamayacak kullarından eyle beni Kapındır; gideceğim tek kapı Sevgindir; koyacağım kalbime en güzel sevgi… ALLAHım! Kalbimin kapısının kilidi, senin ismin olsun, SENİ SEVİYORUM...
  2. Sosyal Yardim Ve Dayanişma Fonu

Sosyal Yardim Ve Dayanişma Fonu

Madde 27/A - (Ek madde: 13/01/2004 - 5043/3. md.) Türkiye Barolar Birliği nezdinde sosyal güvenlik, sosyal yardım ve dayanışma hizmetlerinde kullanılmak üzere kaynağı bu Kanunun 27 nci maddesinin ikinci fıkrasında gösterilen gelirlerin yarısı olan "Sosyal Yardım ve Dayanışma Fonu" kurulmuştur. Bu fondan yapılacak harcamaların esas ve usulleri ile diğer hususlar Türkiye Barolar...
  3. Rabbime minnettarız ve her daim şükrediyoruz..

Rabbime minnettarız ve her daim şükrediyoruz..

Yüce Rabbim insnalara her nimeti sunmuştur.. O'na Layık bir kul olmayı diliyorum..ve Şükrediyorum.. Aşkın elinden her iş gelir Allah’ım. Aşk için teşekkür ederim. Yolunu bulalım diye serptiğin Aşkları toplaya toplaya geliyoruz sana. Kar yağarken Sana tutuldu bu gece, kar yağıyor diye söylenen sözleri etrafıma alıp, üzerime kelimelerden bir örtü ile sana şükrediyorum… Geceyi yarattığın için...
  4. siz yeter ki isteyin Rabbim affeder.herşeyi yapıyoruz Rabbimin istdklrndn nedn uzağız

siz yeter ki isteyin Rabbim affeder.herşeyi yapıyoruz Rabbimin istdklrndn nedn uzağız

allah herşeyi affeder mi Asi kullara Allahü teâlânın müjdesi Bilerek pek küfre düşülmez fakat bilmeyerek küfre düşülebilir. Bunun için (Ya Rabbi, bilerek veya bilmeyerek küfre sebep olan bir söz söylediysem, bir iş yaptıysam nadim oldum, pişman oldum, beni affet) duasını çok okumamız lazım. Küfür sigorta gibidir. İrtibatı keser. Bir kimse küfre düşmüş ise, ne yaparsa yapsın, ne kadar çok...

Sayfayı Paylaş