yardım edermısınız

İlaç döngünüzü değiştirebilir , geciktirebilir. İlaç kullanımı konusun da yönlendirme yapmıyorum . Hekim ve eczacı önerisi ile kullanabilirsiniz.

Başak Hanım merhaba. Siz sizi eleştirenlere bakmayın ve aldırmayın lütfen. Belirtiğiniz gibi herkes hata yapabilir. Kimse kimseyi ağır bir şekilde eleştiremez haklısın. Sende zaten hata yaptığını açıkça söylemişsin. Bir daha böyle bir şeye de kalkışmayacağını belirtmişsin. Sen kendini bildikten sonra herkes konuşsun dursun. Beyza Hanım bu konuda gayette güzel açıklamalar vermiş. Yaşın daha 17 iken geleceğini düşün ölmeyi değil. Her insan hata yapar. Daha pozitif daha olumlu düşün olur mu canım...
Kendine iyi bak.

Yaa cok tesekkur ederım gercekten sızın sayenızde ve beyza abla sayesınde ıyı dusunuyorum evet bı hataydı ve bıdaha olmıcak nasıolsa hamılelık soz konusu degılmıs boşuna psikolojımı bozup durdum.Bana yardım edenlere tesekur ederım kötü eleştirenlerıde allaha havale edıyorum :*

beyza abla bu olayın ustundentam sekız gun gectı mıde bulantım flan hıcbıseyım yok ama sankı az cık ateşım var gıbı ama nşöyle bıseyde var ıkı aya yakın dıyet yapıyorum dıyetısyen kontrolunde kabız olmustum bı ara kabzızlıgı gıdermek ıcın çay ıcmıstım bıtkı cayı duzeltı ama sankı bugun ıraz vucut ısım yukseldı karnımın içi acıyo ya yada taamıyle takınto yaptım o yzdenv kesın psikolojım bozuldu

Haklisim abla ama onu yapmayada cesaret yok ya ne biliyim psikolojim bozilmis durumda senin basinda dert oluyorum

Geri