gebe
  1. liseli_candy

liseli_candy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım edermisinizzz

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında liseli_candy tarafından paylaşıldı.

sayın melekler yardımınıza ihtiyacım var.yanaklarımın kızarıklığından rahatsızım.su ile yıkıyorum geçiyor fakat kısa bir süre sonra yine kızarıyor.bunun için bir maske var mı ?yardımcı olursanız sevinirim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cilt sorunularınıza çözüm olacak bakım önerilerimize ve maske tarfilerimize BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz arkadaşım :)
    Sevgilerimizle...

M.M Yönetimi

yardım edermisinizzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım...

Yardım...

Arkadaşlar benim şuanki sevgilim çok iyi birisi...Onun sözüne inanyrm güvenyrm yaklaşık 3-4 aydır tanışıyoruz ama çıkmaya başlayalı 20 Gün oldu... 20 gündür Hiç görüşmedik onunla konuşamyruz ya o uygun olmuyor ya da ben ve onu çok iyi tanıdığımı düşünüyorum ve sanırım eski sevgilisini hala unutamamış gibi görünüyor bu durum canımı çok sıkıyor onunla bu konu hakkında nasıl konuşmalıyım...
  2. yardım:((

yardım:((

mrblar..doğum tarihim 24 ocak 1988 onunkide 23 temmuz 1984..aramızda şu ana başlamaya yakın birşeyler var..benim için hayırlı olur mu? eğer başlarsa sonumuz olur mu?tşk. ederim..
  3. yardım :)

yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  4. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız
  5. Yardım:(

Yardım:(

Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara...

Sayfayı Paylaş