gebe
  1. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

yardım ediiiiiiiiiiin açıköğretim

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında cadi_91 tarafından paylaşıldı.

açıköğretim sınavına girmezsem :Laie_23:ben açıköğretim okuyorum muhasebe ve matematik ten kaldım bütünlemede sadece bu 2 dersten mi girecem nasıl olacak yoksa büt e girmiycem mi:surukle: ilk senem bölümüm bankacılık ve sigortacılık

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cadıcığım sadece kaldığın iki dersten sınava gireceksin...İstersen girmeyebilirsin girmezsen bile 2 dersten borçlu olarak bir üst sınava geçmiş durumdasın...Ama bana sorarsın bütünleme sınavına gir derim çünkü zayıf derslerinide verip 2.sınava geçersin kafan daha rahat olur....

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım teşekkürler sınava gircem de nasıl çalışıyım sence muhasebe ve matemetik e?

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    2 sine de aynı gün girebiliyor muyum cumartesi günleri mi oluyor

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Aöf'nin kendi sitesinde daha önceki sınavlarda çıkan sorular var onlara çalış çoğu zaman o soruların birebir aynısı çıkıyor sınavlarda...

yardım ediiiiiiiiiiin açıköğretim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açıköğretim bitmedi gitti.

Açıköğretim bitmedi gitti.

açık lise nasıl biter açık lise zormu açıköğretim nasıl biter açıköğretim zormu zor mu Bu okulu nedenbitiremiyorum anlamadım. Kursa gittim işlerim yüzünden devamsızlıktan kaldım. Yardımcı kitaplar aldım işler yüzünden çalışamadım fazla yine kaldım. 3 dersim kaldı az kaldı ama hala mezun olamadım. Akıl fikir verin nasıl biter bu okul*:hmm:
  2. açıköğretim öğrencileri buraya.....

açıköğretim öğrencileri buraya.....

arkadaşlar gelin burda buluşalım okul hayatında herkezin sorunları olabiliyor bu sorunları birbirimize danışarak çözersek daha iyi olur sizleri bekliyorum buraya :ehi::ehi: (benim ilk senem ve bölümüm bankacılık ve sigortacılık)
  3. Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

Açıköğretim Lisesi Sınavlarında Skandal!..

açıköğretim lisesi, sınavlarda skandal, 2011, kopya skandalı, soruşturma sonuçlandı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir kopya skandalı daha!..Soruşturması tamamlanan açıköğretim ve açıköğretim meslek lisesi sınavlarında İstanbul, Ankara, Mardin, Ağrı, Batman, Şırnak, Bartın, Şanlıurfa, Siirt, Diyarbakır, Bitlis başta olmak üzere 42 ilde, 669 sınıf ve...
  4. 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları

2012-2013 Açıköğretim Kayıtları

2013 Açıköğretim Kayıtları ne zaman 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları ne zaman diyen bütün misafir arkadaşlarımız, sizler için bu yazımızda 2012-2013 Açıköğretim Kayıtları hakkında ilgili bilgileri aktarıyoruz. 2011-2012 dönemi Açıköğretim kayıtları 20 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılmıştı. 2012-2013 dönemi de benzer...
  5. Açıköğretim fakültesi okumak istiyorum.Benim gibi okumak isteyenler, okuyanlar yardım lütfen

Açıköğretim fakültesi okumak istiyorum.Benim gibi okumak isteyenler, okuyanlar yardım lütfen

Açıköğretim fakültesi okumak istiyorum. Okuma amacım bir meslek sahibi olmak. Sizce hangi bölümü okumalıyım? Edebiyata ilgiliyim. Matematik eh işte. Ben çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri düşünüyorum ama iktisat maliye kamu yönetimi uluslararası ilişkiler işletme türk dili ve edebiyatı da olabilir. İktisat çok matematik yapamazsın diyorlar. Beni aydınlatabilir misiniz?

Sayfayı Paylaş