gebe
  1. angel_eda

angel_eda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım ediiinn..

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında angel_eda tarafından paylaşıldı.

yenmiş tırnaklar nasıl düzelir Merhaba 17 yaşındayım ve tırnaklarımda yıllardır olan bir sorun war :( sol ayak baş tırnagım cıkmıştı sonra zamanla yerine iğrenç kalın sapsarı şekilsiz bir tırnak geldi.. daha sonra sağ baş ayak tırnagım cıktı ve ondada aynıları oldu. iğrenç bir görüntü sekilsiz ve kalınn.. :(
    işin kötüsü şimdi sol ayagmda diger 4 tırnağımada sıçradı ve sürekli kalkıyolar.
    ne olur yardım edin tedawısı var mı warsa nerde ne kdar nasıl yapılıyo..
    hiç terlk giyemiyorum iğrendm kendımden kızlar :(

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ay ne kötü ya bi bilgim yok canım umarım düzelir çok geçmiş olsun doktora git tavsiyem..

3. angel_eda

angel_eda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım edin ama hangi hastanede bu bölüm var hiç mi bilen yok. :(

yardım ediiinn.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım :(

Yardım :(

Kızlar eşim inancı farklı mayıs ta 2 sne olucak evleneli ama kafama şu takıldı yarın bir gün çocuğumuz oldugunda nolucak .eşimle konuşamadım hiç içimde dert ya bi yardım lütfn :(
  2. yardım ediiinnn

yardım ediiinnn

14 yaşımdan beri 28 günde 1 adet gören biriyim.evliyim ve geçen aydan beri korunmuyoruz.eylülün 23 ünde adet oldum fakat bu ay hala adet göremedim görmem gereken tarihin üzerinden sekiz gün geçti kasıklarımda aşırı ağrı dolgunluk hissi var.sanki adetimi birebir yaşıyorum ama kanamam yok bu arada 2 kez idrar teti yaptım fakat sonuç negatifti buna rağmen drum bugun itibariile kan testi istedi...
  3. yardım....

yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş