gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardım edin hamile olabilir miyim acaba ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 5 aylık evliyim 3aydır bebiş istiyoruz ama olmadı bugün hasta olmam gerek ama olmadım inş hamileyimdi benim belirtilerim ilşkiye girdikten 1hafta sonra kasıklarımda ağrı vardı ani hareket ettigimde felan başım dönüyo yemek yemek istegim var ama yedigimde midem bulanıyo 2 yada 3gün önce karnım agrıdı hasta olacam dedim ama olmadıbelim agrıyodu 2 gün sürdü gögüslerim büyümüştü ama bugün biraz inmiş ama agrıyo birde gögüs uçlarmda tomurcuk tomurcuk şişlikler var acaba .........

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Yapacağınız tek şey adet gününüzün en az 10 gün gecikmesini beklemek ve gebelik testi yaptırmak. Umarız Allah gömnlünüzdekini verir :)

yardım edin hamile olabilir miyim acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim hamile olabilir miyim

acaba hamilemiyim selam ben yeni üyeyim gebelik belritilerine bakarken burası cıktı karsıma iyiki de cıkmıs cok güzel seyler ögrendim...ben 22 yasında evli 1kızım var ikinci cocuk istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık ama reglime 1 hafta kala bende bir mide agrısı kasıklarım felakett önceden gögüslerde fazla agrı olurdu simdi agrı filan yok sadece renkte koyulasma ve yuvarlak yerin büyümesi ve...
  2. hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? kızlar yardım edin

hamile miyim? arkadaşlar ben 4 yıllık evliyim 5 ay önce tüp bebek yaptırdım tutmadı...ve benim bu ay adetim gecikti 5 de olacaktım olmadım henüz.ve belirtileri var karnım şiş ve ağrı var her 1saat acıkıyorum ve kaşınıyorum :)evde test yapmak istiyorum ama illa sabah mı yapmak şar bugün akşam yapsam çıkarmı?sonucu çok merak ediyorum....
  3. hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

hamile miyim? LÜTFEN YARDIM EDİN!!!

iyi günler melekler. adetlerim genellikle 3-4 gün önce gelir. mesela nisan ayında 18.de geldi. mayısta da 14.de gibi. bu ayda erken gelmesi gerekiyordu. benim sorum şu göğüslerim düşücekmiş gibi ağrı. midem bul. ayaklarım ağrı. çok halsizim kabızım bir haftadır kasıklarımda çok ağrıyor. 4 gün önce kalem test yaptım 2 çizgi çıktı. ama 2. si silikti.yardımınıza ihtiyaçım var
  4. hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

hamilemiyim bilmiyorum yardım edin bana

Merhaba arkadaşlar bana yardimci olun ben ocak 18inde hastalandim bugun martin 2si daha hastalanmadm ewde test yaptm negatif doktora gttm bir sorun warmi die ultrasonla bkti test yapti bi sorun yk tertemiz sonuclarin dedi nie hastalanmyrm dedm bilmiorm dedi sol tarafmda agri oluo belim cok agrio akintim fazla acaba gec dollenme olablirmi cwplarinizi beklyrm
  5. sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

sürtünmeyle hamile kalanlar yardım acaba hamile miyim?

Meb. Ekim 2 de adet oldum ve 12 ekimde sevgilimle sürtünme yoluyuyla birşeyler yaşadık boşalma ve vagina ya girme olmadi ama icim icimi yiyor acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş