gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Msn şifremi kırarlar diye ayarladığım gizli yanıtı unuttum ne yapacağım şimdi imdaatt:S:S Hemen değiştirmem lazım yardım edin :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    MSN gizli soru ve cevabınızı değiştirmek, gerçekten çok kolay. Yalnızca bir kaç küçük adım var. Gizli yanıtınızı belirlerken, hatırlayabileceğiniz bir yanıt belirlemek çok önemli. Şimdi, aşağıdaki adımları izleyin:
    MSN’de gizli soru veya yanıtınızı değiştirmek için, öncelikle bu linke tıklayın, açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan “Oturum aç” linkine tıklayın. Açılacak yeni sayfada ise, MSN Messenger’a girişte kullandığınız, e-mail adresi ve şifrenizi yazarak, MSN hesap sayfanıza ulaşın.

MSN hesap sayfanızın orta kısmında, aşağıdaki gibi soru yazısı ve sağ tarafında değiştir linki bulunur.

Değiştir linkine tıklayın. Gizli sorunuzu ayarlayabileceğiniz yeni bir pencere daha açılacak.

Bu pencerede, öncelikle parola kısmına şifrenizi yazın. Daha sonra, gizli sorunuzu seçin, “gizli yanıt” kısmına ise, yanıtınızı yazın.

Soru ve yanıtınızı yazdıktan sonra, sağ alt kısımda yer alan kaydet düğmesine tıklayın. Yaptığınız işlemler doğruysa, şu an ki pencere kapanacak ve bilgileriniz kaydedildi uyarı yazısı gelecek.

Artık, MSN gizli soru ve cevabınızı değiştirmiş oldunuz.

yardım edin msn gizli yanıtımı unuttum :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  2. yardım.. :S

yardım.. :S

Normalde 26 günde bir adet görüyorum ben fakat bu ay 30 gün oldu yani 4 gün geçti gecikti halen adet olmadım hafiften karın ağrım da var bilgisi olan var mı neden olmadım daha normal mi bu durum ? Kötü bişeyse diye korkuyorum da.. evli değlim bekarım da ayrıca bunu da belirteyim...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlumun sorularından kafayı yemek üzereyim yardım edin :S

Oğlum yeni yeni konuşuyor ve herşeyi sorma döneminde. Buraya kadar herşey normal diyebilirsiniz ama çok fazla soru soruyor. Nasıl desem, herşeye adım başı bu ne, bu ne, bu ne :S Bir çarşıya çıksak herşeyi üçer tur tekrar soruyor. İlk zamanlar sabırla cevap veriyordum ama ben de insanım. Artık iyice daraltınca ağzımdan zıkkım lafı çıkıyor. Sonra da üzülüyorum ama görmeniz lazım halimi :S Ne...
  5. bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S

bazı programları program ekle kaldırdan kaldıramıyorum yardım edin :S

Arkadaşlar selam. Ben bazı programları silmek istiyorum ancak program ekle kaldırdan silemiyorum.Nasıl silebilirim bunları?Bir yolu varmı acaba?

Sayfayı Paylaş