gebe
?

neden hamile kalamiyorum

1. hersey normal

oy sayısı 0
    0,0%
  2. neden adetim erken geldi

oy sayısı 0
    0,0%
  3. neden hamile kalamiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. bhrfrt

bhrfrt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

yardim edin neolur:(

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bhrfrt tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar Rabbim hepimizin yyardımcısi olsun öncelikle.ben 11 aylık evliyim çok iyi bi evliliğimvar fakat evlendigimizden beri cçocuk istiyoruz hhiç korunmadik.gecen adetimde doktor tavsiyesiyle femara ya basladim.nisanin9unda catlatla iiğnesi kullandım.adetime 5gün kala adet oldum.doktorum normal dedi ve femarayi . Bu ay kullanmamami söylediyani ilk defa kkullandı OLmadi bu ay ara vermem gerekiyomus. Ben anlamadım uc aylık tedaviydiydi sözde.şimdi allah rızası içinbana bi yol ggösterin aynısşeyleri yaşayan varmı yardımedin aakılverin ne olur.. Simdiden tesekkurler

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.519
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Bu kadar üzmeyin kendinizi .Sizin durumunuz da olup şimdi gebe olan anne adaylarımız var.Stres yapmayın .Önümüzde ki ay da gebelik gerçekleşmez ise ,çift olarak uzman bir hekime görünün.Yapılan değerlendirme de uygun bir tedaviye başlanır.Umarım en kısa zamanda mutlu haberlerinizi alırız.

yardim edin neolur:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saclarim yandi yardim edin :(((

saclarim yandi yardim edin :(((

Arkadaslar merhaba Ben kahverengi saclarimi sariya cevirmek icin rofle yaptirmaya gittim, once tamamen acildi ve 3 hafta sonra rofle yapildi. Sonuc lastik gibi uzayan cansiz banyoda yumusayan olu gibi sari saclar, gercekten cok hemde cok pismanim, belimdeki saclarimi küt kadar kestirdim, saclarimin diplerinden yeni siyah saclar cikiyor ama psikolojimi oyle bozduki bu durum artik gece gunduz...
  2. Neolur yardım edin :'(

Neolur yardım edin :'(

Merhaba, Ben 23 yaşında bir genç kızım... 24 Aralık günü erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Ancak hala bakireyim ve içime boşalma durumu yaşanmadı... dışarda boşaldı ve benim cinsel organıma doğru hafif bir sıçrama oldu.. hemen gidip banyoda yıkadım.. Yanlız 2 sinde başlaması gereken adetim hala başlamadı... çok korkuyorum, bel ağrım var ve bugünlerde idrara çıkmam sıklaştı....
  3. Yardim edin.

Yardim edin.

Selam meleklerim,ben bu gece cok qarib ruya gordum lutfen bileniniz varsa bana yazsin simdi yaziyorum size ruyami Meleklerim ben ruyada boyle qarib bir odadaydim ve orada da babamin elbiseleri vardi bende babamin siyah pantolonun goturub maqasla kesmeye basladim yirtim adamin pantolonunu bu neye yorumlanir lutfen yardim edin.........
  4. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş