gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardım edin sistem geri yükleme yapamıyorumm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

acil yardım lazım lütfen, ablamın laptopundan silmemem gereken bişeyi sildim sistem geri yüklleme yapayım dedim yapamıyorum yardım ne olur, ablam beni öldürürr :((((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bir program veya sürücünün yüklenmesi bazen Windows'un yavaş veya beklemeyen bir şekilde çalışmasına neden olabilir. Sistem Geri Yükleme, bilgisayarınızın sistem dosyalarını ve programlarını her şeyin yolunda gittiği bir zamana döndürerek sorun giderme için saatlerce çabalamanızı potansiyel olarak önleyebilir. Belgelerinizi, resimlerinizi ve diğer verilerinizi etkilemez.

Windows 7'de daha fazla sistem geri yükleme noktası oluşturabilir ve kişisel bilgisayarınız geri yüklendiğinde hangi dosyaların kaldırılacağını veya ekleneceğini kesin olarak görebilirsiniz.

Daha fazla koruma için, Sistem Geri Yükleme'yi e-postaların, resimlerin, belgelerin ve diğer kişisel dosyaların güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak üzere tasarlanan Yedekleme ve Geri Yükleme ile birlikte kullanın.
    Sistem Geri Yükleme'yi kullanmak için

Geri Yükleme'yi başlatmadan önce tüm açık dosyaları kaydedin ve bütün programları kapatın. Sistem Geri Yükleme bilgisayarınızı yeniden başlatır.

Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatarak Sistem Geri Yükleme'yi açın. Arama kutusuna Sistem Geri Yükleme yazın, ardından arama sonuçları listesinde Sistem Geri Yükleme'yi tıklatın. Yönetici izni gereklidir Yönetici parolası veya onay istenirse parolayı yazın veya onay verin.

Bir geri yükleme noktası seçmek ve bilgisayarınızı geri yüklemek için sihirbazdaki adımları takip edin.

yardım edin sistem geri yükleme yapamıyorumm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin .....

yardım edin .....

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(
  2. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. yardım edin ?

yardım edin ?

merhabalar ben 16 yaşındayım ve kollarımda ellerimde hatta parmaklarımda kıllar var ve ben bu durumdan çok rahatsızım üzülüyorum yani bana kesin işe yarar bi çözüm önerirmisiniz lütfen inanın size çok büyük dualar ederim yardım edin nolur !! ? :'(((((
  5. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş