gebe
  1. büş büş

büş büş Forum Okuru

yardım edin tecrübelerinize güveniyorum.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında büş büş tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar. ben altı aylık evliyim ve ilk defa bu ay adet olmadım şuan 10 gün oldu ve 7. günde idrar testi yaptım negatif çıktı. ama daha sonra yazılanları okudum ve sabah yapmalıymışım ne kadar doğru ben öğle gibi yaptım çok istiyoruz yardım edin lütfen ...

yardım edin tecrübelerinize güveniyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  2. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  3. yardım edin ?

yardım edin ?

merhabalar ben 16 yaşındayım ve kollarımda ellerimde hatta parmaklarımda kıllar var ve ben bu durumdan çok rahatsızım üzülüyorum yani bana kesin işe yarar bi çözüm önerirmisiniz lütfen inanın size çok büyük dualar ederim yardım edin nolur !! ? :'(((((
  4. Yardım edin

Yardım edin

14 yaşımdayım bu sene yeni mezun oldum 8. Sınıftan ve 6. Sınıftan beri bir çocuğa aşık oldum ama nasıl derler hani sınıf grulaşmaları var ya biz ayrı gruplardanız biz ezilenler onlar ezenler ben onu 3 senedir seviyorum onada söyleyemiyorum onu bütün okul tanıyor ve herkezde ondan yana ne yapacağımı bilmiyorum benim ise okulda bir popülerliyim yok şimdi okuldan mezun olduk ama ben hala onu...
  5. yardım edin

yardım edin

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

Sayfayı Paylaş