gebe
  1. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

yardım edin yada öneri

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Hülya tarafından paylaşıldı.

hamileyim 5 aylık ama çok zor geçiyo sürekli kanamam var meger çocuklar ikizmiş diğeri kesenin dışında kalmış ve gelişememiş o yüzden böle ağır bi hamilelik geçiriyormuşum... hep oturup yatıyorum bunaldım yardım edin :cry:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yardım edin yada öneri
    Canım inşallah sorun olmadan bundan sonrasını daha rahat geçirirsin. Durumuna üzüldüm, Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Mutlaka zaman geçecektir merak etme, bizimle vakit geçir burada, kitap okumaya çalış, biliyorum çok zor olmalıdır sürekli dinlenmek zorunda olmak. Dualar seninle canım, umarım iyi olur bundan sonrası.

3. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ahh canım geçicek üzelme bende ikinçi hamilelğim çok zordu ama insan kucağına alınca unutuyor hep derdim sen bi çık heryerini ısırıcam diye 3 ayının içinde ama hala kıyıpta ısıramadım onu . allah hayırlısıyla doğmasını nasip etsin.......

4. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim canlarım ...

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sabret ablacım 4 ay sonra bebişin olucak ALLAH sağlık versin

6. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa çok geçmiş olsun çok dikkatli ol dikkat et

yardım edin yada öneri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  2. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  3. nokia güvenlik kodu kırma nasıl oluyor ya yardım edin!

nokia güvenlik kodu kırma nasıl oluyor ya yardım edin!

Merhaba bana acil olarak nokia güvenlik kodu kırma konusunda bilgi verecek ya da yardım edecek bir arkadaş arıyorum lütfen bu arkadaş sizin sitenizden çıksın:S
  4. ya içim içimi yiyor yardım edin

ya içim içimi yiyor yardım edin

ya arkadaşlar dün suskunlar dizisini izledim ve çok etkilendim aslında her bir filmi ve ya diziyi izlediğimde böyle oluyorum bıktım ya ağlıyorum zırlıyorum ya çok hassasım inanılmaz derecede annemlerin yanında ağlayamıyorum ama yatağa yatınca 12 den saat 5 e 6 ya kadar duraksız aklıma gelip gelip ağlıyorum rüyamda görüyorum gerçek olmadığını biliyorum ama dayanamayıp yine de ağlıyorum ya...
  5. yardım edin

yardım edin

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

Sayfayı Paylaş