gebe
  1. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

yardim edin yakinda kendimide unutcammm

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında canelif tarafından paylaşıldı.

selam,benim sorunum unutkanlik.asiri unutkanim,cocuklarin okul saatini dahi unutuyorum.yani kisaca hergun düzenli yapmam gereken seyleri dahi unutuyorum.ek olarak akdeniz anemisiyim,ayrica demir eksikligi dahil.yardim edin ne yapmaliyim...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle geçmiş olsun. "Ne Yapmalıyım" diye bize sormuşsun ama ben en kısa zaman da uzman bir hekime görünmeni tavsiye ederim. Sorun herhangi bir sağlık probleminden de ileri geliyor olabilir yada psikolojik etkenlerle alakalıda olabilir. Bunu en iyi şekil de anlamanın yolu yapılacak tahlil ve tetkiklerden sonra belli olacaktır. Acil şifalar dilerim.

3. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    haklisinin,ama sürekli doktorlar bu durumu kansizligima bagliyorlar.bende sasirdim artik...

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Aslın da unutkanlık birçok kişinin yaşadığı bir olay inan bana kime sorsan mutlaka diyeceği unutkanlıkla ilgili yaşadığı olaylar olacaktır. Eğer kansızlığa bağlık bir unutkanlık varsa eminim ki vitamin ve kan ilaçları ile bu sorun çözümlenecektir.

yardim edin yakinda kendimide unutcammm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardim edin.

Yardim edin.

Selam meleklerim,ben bu gece cok qarib ruya gordum lutfen bileniniz varsa bana yazsin simdi yaziyorum size ruyami Meleklerim ben ruyada boyle qarib bir odadaydim ve orada da babamin elbiseleri vardi bende babamin siyah pantolonun goturub maqasla kesmeye basladim yirtim adamin pantolonunu bu neye yorumlanir lutfen yardim edin.........
  2. sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona bu haksizligi yapamam ama...
  3. Yalvavarimmm yardim edin

Yalvavarimmm yardim edin

Ben gercekten isinin ehli bir medyum ariyom bu klnuda ne olur yardim edin
  4. melekler yardim edin

melekler yardim edin

Canlarim 1yillik evliyim bebegimiz olmasini cok istiyoruz 5gun oldu iliskide bulundigumuz midem ara ara cok hafif bulaniyor sigara icinde bulaniyor acaba hamile olabilirmiyim bukadar erken belirtiler olurmu .test yapmak istemiyorum hayal kirikligina ugrarsam cok uzulurun :(

Sayfayı Paylaş