gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

yardım edin yoksa...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar yeter artık kardeşimden bıktım dün bir baktım fb nin maçını izliyor yanıma oturmuş gol atılınca bak ben senden daha çok üzüldüm gibi imalarda bulunmalar falan herneyse ya yeter artık bıktım bunu basit olarak görebilirsiniz ama öyle değil işte lütfen yardım edin dün neredeyse ciddi anlamda bıçaklayacaktım onu ya bir insan bu kadar özenti olur mu ya hiç mi kendi fikirleri yok. ben ne yaparsam onu beğeniyor onu yapıor.bir bakıyorum fb tv yi açmış bak ben daha merak ediyorum diyor deliricem artık sabah ondan erken kalkıp en beğendiyi pantolonunu tşirtlerini yırttım kendisinide öldürücem bir gün olmayacak yardım edin ciddi anlamda o nu öldürmeyi düşünüyorum.

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    senin sorunun kardeşinle değil canım. başka sıkıntıların olduğuna eminim. insanın beyni çok doluysa sitres var en yakınındakine saldıryor çok normal bu. ama kendini frenlemlisn. çünkü o senin düşmanın değil arıca bunu yapması kötü bişi değil seni sevdeiği için seni örenk almaya çaılışıyor yaşınızı bilmiyom ama kişilk oturana kadar insan önce birşlerini örnek alır sonra karaekter oluşturur

sultansu ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ayrıca bende fenerliyim ama eşim manyak derecede fenerli. aziz başkan hapse girnce saçları döküldü sen anla. eğer sana ulaşcak bi yol bulamıyorsa senin takımını kullanmak ister. onu her türlü sevebileceğini gösterirsen düzelicektir

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.521
    Ödül Puanları:
    113
    Mavi cadı hakkatten hayretle okudum yazını!Bu ne ya arkadaşım,insan kardeşine bu kadar kızarmı?Bu kadar büyütülecek ne var?Yok artık kardeşini bıçaklamak..Bence sen açık konuşim bir piskoloğa görün.Davranışların hiç normal değil.Kardeşin özensin sana ne var buna kızıcak?

5. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    slm..kardesınle kavga etmek hıc ıyı degıl ama o daha kucuk ılerde anlayacak takma sende bıcaklamak en sevıdıgın kıyafetlerını yırtmak hıc olmadıı bence kardesın sana ne yapabılr kı bırak yapsın..

6. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    özenti bence belirli bir süre sonra geçeceğine inanıyorum aile büyüklerinin sana yardımı olmuyor mu evde korktuğu kimse yokmu sende kısasa kısas davran onun sana yaptıklarını yapmadan önce sen ona yap düşürdüğü duruma sen onu düşür unutma her kim olursa ne olursa olsun intikam soğuk yenen yemektir.

yardım edin yoksa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum yardım edin yoksa dua edin kızlar

hamile kalmak istiyorum hamile kalmak istiyorum Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.1 yıllık evliyim hiç korunmadık.ama ovulasyon günlerini 3 ay tutturabildik.ama hala hamile deiğilim.02.07.10 da adet görrdüm 29 günde oluyorum bu aya kısmet diyorum artık inşallah Rabbim herkeze nasip eder.bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum.hangi testleri istiyorlar birde hangi günde doktora gitmem doğru...
  2. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  3. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  4. Yardım edin

Yardım edin

14 yaşımdayım bu sene yeni mezun oldum 8. Sınıftan ve 6. Sınıftan beri bir çocuğa aşık oldum ama nasıl derler hani sınıf grulaşmaları var ya biz ayrı gruplardanız biz ezilenler onlar ezenler ben onu 3 senedir seviyorum onada söyleyemiyorum onu bütün okul tanıyor ve herkezde ondan yana ne yapacağımı bilmiyorum benim ise okulda bir popülerliyim yok şimdi okuldan mezun olduk ama ben hala onu...
  5. yardım edin

yardım edin

adetim 1 hafta geçti kan testim 0,100 çıktı hamilemiyim

Sayfayı Paylaş