gebe
  1. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28

Yardim edin.

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında melike gunduzalp tarafından paylaşıldı.

Selam meleklerim,ben bu gece cok qarib ruya gordum lutfen bileniniz varsa bana yazsin simdi yaziyorum size ruyami Meleklerim ben ruyada boyle qarib bir odadaydim ve orada da babamin elbiseleri vardi bende babamin siyah pantolonun goturub maqasla kesmeye basladim yirtim adamin pantolonunu bu neye yorumlanir lutfen yardim edin.........

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rüyanız hayır olsun..Babanız hastamı acaba? Ciddi bir sağlık problemi görünüyor.Siyah renk ve makas pek hayırlı değildir.Rabbim hayıra çevirsin inşallah

melike gunduzalp bunu beğendi.
  3. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Canim insallah hayir olur,hayir babam hasda diyil ama yureyinde sorun var...tesekkur cevabladigin icin..

4. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    bu rua malesef üzüntüye kedere işarettir.bir sıkıntı yaşanma ihtimali var

Yardim edin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saclarim yandi yardim edin :(((

saclarim yandi yardim edin :(((

Arkadaslar merhaba Ben kahverengi saclarimi sariya cevirmek icin rofle yaptirmaya gittim, once tamamen acildi ve 3 hafta sonra rofle yapildi. Sonuc lastik gibi uzayan cansiz banyoda yumusayan olu gibi sari saclar, gercekten cok hemde cok pismanim, belimdeki saclarimi küt kadar kestirdim, saclarimin diplerinden yeni siyah saclar cikiyor ama psikolojimi oyle bozduki bu durum artik gece gunduz...
  2. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  3. Yardim edin melekler :((

Yardim edin melekler :((

erkek arkadasimla kiyafetlerimiz varken birseyler yasadik erkek arkadasim bosaldi meni esofmanin disina cikti hatta benim esofmanimda geldi bende esofmanima dokundum daha sonra ise vajinama dokundum icine sonrada pecete ile vajinami sildim hamilelik riski varmı 2 ay duzenli regl oldum ama hala endiseleniyorum kabizlik var ve karnim sisiyomus gibi yaptigimdan cok pismanim daha 19 yaşindayim :(((
  4. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş