gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

yardım edinn ne yapayım :(

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

kızlarr ya hanı evlılık arefesınyım yaaa cok agresıfım yaa herkeze bagırıyorum herkeze kızıyorum ama bu hastalıgımında verdıgı bırseymısdoktorum dedı ama ben en az moral bozukluguyla atlatmak ıstıyorum hadıı yardım edın bana nepayayım tedavımı olayımm :18::18:

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım hastalığın ne ?

yardım edinn ne yapayım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekciklerim lütfen yardım edinn :(

melekciklerim lütfen yardım edinn :(

melekcikler ne yapsam boyum uzar yaşım 15 boyum 155 lütfen yardım edin boyumun uzamasını çoook isstiyorumm :( :şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey::şey: :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  2. Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim Yardım edinn !!

Meleklerim yardım edin diyorum çünkü burta itiraf kadar bi okaddar yardımda isteyeceğim. 2 yıldır pek samimiliğimiz olmayan Çocuk bu sene bana çok yakınlaşmaya başladı. İşte Mesaj atıyor seni düşünüyorum filan diye akşam iyi geceler beni gör rüyanda diyorum Aklımdan hiç çıkmıyorsun ki her gece rüyamdasın diyor.. Ben ise Ona karşı en ufak bişey hissetmezken, Bir gün sana kız ayarlıcam...
  3. Çok acil yardım edinn..

Çok acil yardım edinn..

yamuk tırnak tırnak yamukluğu BAKIN MELEKLER ŞİMDİ BENİM TIRNAKLARIM BU SON ZAMANLARDA YAMUK YUMUK..HAMİLE OLDUĞUM İÇİN KUAFÖRÜME GİDEMİYORUM BU YÜZDEN BURDA YARDIM ALMAK İSTİYORUM DURMADAN KIRILIYO BENDE KESMEK ZORUNDA KALIYORUM MANİKÜR DE YAPAMIYORUM.. UZAYINCA YAMUK OLUYOR Bİ TÜRLÜ DÜZGNLEŞTİREMİYORUMM.. YARDIM EDİNNNN!!TIRNAKLARIM BENIM HERŞEYİMM.. BURDAKİ HERŞEYİ DENEDİM AMA OLMADI DÜN...
  4. yardım edinnn

yardım edinnn

Ya yeni konu açınca tekrar oraya gidip yorumlara fln nasıl bakcaz
  5. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..

Sayfayı Paylaş