gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yardım edinnnn :(

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler ben konu açacağım zaman resim ekleyemiyorum hep eklentiden ekleme yapıyorum.. normal boyutta resim eklemek için ne yapmam lazım.. Resmin üstüne kopyala deyip kendi konuma yapıştır diyemiyorum nendenini bende bilmiyorum... Şimdiden teşekkür ederim...

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Yardım edinnnn :(
    canım önce resimleri bilgisayarından sağ tıkla ve farlı kaydede tıkla sonra bu linki aç http://imageshack.us/orda gözata tıkla ve pcden istediğin resmi buray ekle sonra host it yazıyoya oraya tıkla ve resmin gelmesini bekle
    resim gelince resme tıkla ve büyült sonra fareye basılı tutarak istediğin yere götürüp kopyala valla anlatmaya çalıştım umarım anlarsın hadi kolay gelsin anlamazsan msn verim ordan anlatayım sana ok güzelim

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

aradığın biğlgiler bu konudaki Bilge adminim tarafından açık ve detaylı bir şekilde yazılmıştır.adım adım yazılanları uygularsan sorun olmaktan çıkacaktır senin için :)

TIKLA Bilge adminin msjına BAK

4. efsun naz

efsun naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet istiyorum

Yardım edinnnn :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar yardım edinnnn

kızlar yardım edinnnn

ya kızlar benim saçlarım uzun ve dalgalı açık bırakınca çok güzel oluyo ama 10 dk. sonra bonusa dönüşüyorum saçımın kabarmasını engellemek için ne yapabilirim lütfen yardım edin önerilerinizi bekliyorum.
  2. yardımm  edinnnn

yardımm edinnnn

meleklerrr ben şuanda 17+4 gunluk hamileyim 13.haftamda ultrasona girdigimde doktor kordon bebek boynuna bi kere dolanmiş dedi ama 1 kere tehlikeli degilmiş kucuk oldugu zamanlarda oynuyormus ve sik sik kordon dolanıp acıla bilir dedi internettende araştirdim 1 kere olması tehlikeli degilmiş ama yinede sizlerede sormak istedim bu konuda bilgisi...
  3. Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

seLam kızLar hemen konuya giriyorum. Dün gece saat 2-3 sularındaydı bizde eşimde yatağa girdik sonra birden kapı açıldı ve şooorrrrrrr diye ses geldi hırsız sandıydım basta ama sonra meğer kaynanamn kaynanası bizim odayla koridorun köşesi kıyısını wc sanmış... Tabi o sıra eşimle müsait değiildik. herkes uyandı ben nasıl toparlandm anlamadm çünkü yan dipdibe odamızda kaynanamlar yatıyo. Öle...
  4. yardım edinnnn

yardım edinnnn

benim yanımda bir deli vaaaaaaaaaaaaaaar kurtarın beniiiiiiiiiii
  5. Yardım:(

Yardım:(

Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara...

Sayfayı Paylaş