gebe
  1. ayşe nur

ayşe nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım edn!!!!!!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayşe nur tarafından paylaşıldı.

melekler bnm bi sevgilm var geçn gün öpşmk istedi ama bnm bu kkonuda hiçfikrm yok ve ona hazr olmadığımı söyledim yol bulun bana ltfen!!!!!!!

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Yolu belli...
    Istemedigin birseyi yapmak zorunda degilsin, kaldiki sevgilinle bu konu hakkinda konusamiyorsan, onun senin icin dogru insan oldugundanda süphe ederim...

3. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içinden geldiği şekilde davran canım onu öpmek geliyorsa içinden öp ama gelmiyorsa deneme bile. hazır olduğun zaman denersin

4. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

istemedigin bişey için kimse seni zorlayamaz ve bide ne zamandan beri çıkıyosunuz desem yanlış anlamada merak ettim

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hımmm bu konu hakkında oturun konuşun bence en iyisi bu

6. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm istemiosan yapma yapmk zorundada deglsin zaten.ne zaman hazr hissediosan o zman yap

7. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bir duygu öpüşmek ama hazır hissettiğin zaman sadece...

8. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    düşüncelerini açık açık anlat seni dinlemiyorsa ve illaki istiyorsa sen onu salla gitsin...ondan ne köy olur ne de kasaba:)

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

İstememenin sebebi, öpüşmeyi bilmediğin için mi, yoksa öpüşmek istemediğin için mi? Bende bunu merak ettim, ondan kendi fikrimi belirtmedim canım:D:D Yok yani şimdi sana nasıl bir yol göstereceğimi bilmem gerekirde :D

10. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence hazır olduğunda kendiliğinden öğrenirsin zaten...

11. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    içinden geleni bence yap tatlım..

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bazi seyler sadece bir kisinin istemesi ile olmuyor,yasanacak olani iki kisinin de istemesi gerekli,cok kafana takma nasilsa herseyin bir yeri va zamani var.

13. sevgi_melegi

sevgi_melegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatım birini öpmek çok güzel bir duygu ama gerçekten kendini hazır hissettiğinde dene tereddütlerin var anladığım kadarıyla bence şimdi deneme

14. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bu yaklaşım yani öpüşmek insanın içinden gelen bişey sende biliyosun.BU duruma senin içten ve karşılıklı güven duygusu oluştuğunda olucaktır.Karşındakinin baskısına maruz kalıyosan uzaklaş derim

yardım edn!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım :(

Yardım :(

Kızlar eşim inancı farklı mayıs ta 2 sne olucak evleneli ama kafama şu takıldı yarın bir gün çocuğumuz oldugunda nolucak .eşimle konuşamadım hiç içimde dert ya bi yardım lütfn :(
  2. Yardım !!

Yardım !!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yardım....

yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş