gebe
  1. coldplay

coldplay Forum Okuru

Yardım facebookta video paylaşamama sorunu !!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında coldplay tarafından paylaşıldı.

Yardım edin facede video paylaşamıyorum, neyi yanlış yapıyorum anlamadım :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Movie maker kaynaklı video paylaşımı yapamazsınız. ancak diğer video sitelerinden video paylaşımlarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yardım facebookta video paylaşamama sorunu !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook videolarını mp3 olarak nasıl indiririm

Facebook videolarını mp3 olarak nasıl indiririm

Kızlar bağzı facebook videolarını çok beğeniyorum ikide bir facebooka girmektense onları mp3 olarak indirmek istiyorum. Bunu daha önce yapan bi arkadaşımız var ise bana proğram var ise linkini, özel bir yöntem ise de açıklamasını yazmasını rica ediyorum.
  2. Facebooka Hangi Formatta Video Yüklenir

Facebooka Hangi Formatta Video Yüklenir

Face e video hangi formatta yükleyebilirim video atamıyorum yardımcı olun
  3. Facebooka nasıl hızlı video yüklerim

Facebooka nasıl hızlı video yüklerim

Facebooka Hızlı Video Nasıl Yüklenir Facebooka Nasıl Hızlı Video Yükleme İndir Face üzerinden video gönderiyorsanız ve bu genelde yavaş oluyorsa melekler, artık sizler için yapılmış olan Video To facebook uygulaması var. Bu uygulamayı kullanaraktan videolarınızı sorunsuz ve süper hızlı birm şekilde yükleyebileceksiniz. Hatta bu proğram size videoyu profilinize mi yoksa sayfa gruplara mı...
  4. Facebooka Hangi Formatta Video / Videolar Yüklenir yükleyebilirim ?

Facebooka Hangi Formatta Video / Videolar Yüklenir yükleyebilirim ?

Facebooka Nasıl Video Yüklenir, Facebook’ a Video Ekleme Nasıl Yapılır ? Facebooka Hangi Formatta Video Yüklenir? Facebook hemen her tür videoyu destekler. Listenin tamamı şöyledir: .3g2 (Mobil Video) .3gp (Mobil Video) .3gpp (Mobil Video) .asf (Windows Media Video) .avi (AVI Video) .dat (MPEG Video) .flv (Flash Video) .m4v (MPEG-4 Video) .mkv (Matroska Formatı) .mod (MOD Video) .mov...
  5. Facebook Otomatik Video Engelleme Nasıl Yapılır?

Facebook Otomatik Video Engelleme Nasıl Yapılır?

facebook hileleri nasıl engellenir,facebook otomatik video engelleme nasıl yapılır,facebook videoların otomatik oynaması nasıl engellenir,Facebook indir,facebook mobil indir,facebook android indir,facebook samsung indir,facebook nasıl indirilir Facebook'ta son güncellemenin ardından ilginç değişiklikler ortaya çıktı. Artık Facebook videoları mouse'ı üstüne getirdiğinizde otomatik...

Sayfayı Paylaş