gebe
  1. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardim! Istanbulda özel yurt kiz ögrenc yurdu araniyor

Konu, 'Öğrenci Yurtları' kısmında Marin tarafından paylaşıldı.

Erasmus programi ile Mimar Sinan üniversitesine Istanbula bi dönem egitim görmek icin geliyorum ve acil fiyati uygun özel yurt bulmam gerekiyor. Bana bu konuda yardimci olmak isteyen, bi fikri önerisi olan arkadaslardan rica ediyorum benimle paylasmlarini. Ilk defa bir yurtta kalacagim ve biraz önyargiliyim yurtlar konusunda etrafimdaki insanlardan kötü seyler duyuyorum maalesef ama yurtta kalmaktan baska bi carem yoktur. Benim baktigim bi kac özel kiz ögrenci yurdu sunlar: Evim kiz yurdu, Nehir kiz ögrenci yurdu Mecidiyeköy, Sabiha hanim kiz ögrenci yurdu... bu yurtlar hakkinda bilgisi olan yada bu yurtlarda kalan arkadaslar beni yurtlar hakkinda bilgilendirirse cok memnun olurum örnegim güvenlik konusunda yurtlarin nasil ortamlar oldugu konusunda...Sadece bu yurtlar olmak zorunda degil bildiniginiz güvendiginiz baska yurtlarda olabilir.

Mimar Sinan Güzel sanatlar Üniversitesi yakinlarinda bana önereceginiz yurtlar varsa cok memnun olurum.

Simdiden hepinize cok tesekkürler ederim

Yardim! Istanbulda özel yurt kiz ögrenc yurdu araniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaan erkek öğrenci yurdu girne/özel yurtlar

Kaan erkek öğrenci yurdu girne/özel yurtlar

girne erkek öğrenci yurtları Erkek Öğrenci Yurtları Şehir :Girne Ülke :Kıbrıs Kapasite175 AdresGirne merkez
  2. Hacı şevki öğrenci yurdu lefkoşe/ özel yurt

Hacı şevki öğrenci yurdu lefkoşe/ özel yurt

lefkoşa öğrenci yurtları hacı şevki öğrenci yurdu lefkoşa yurtlar yurt özel yurtlar Kız Öğrenci Yurtları Şehir :Lefkoşa Ülke :Kıbrıs Kapasite142 Telefon3922272051 AdresŞehir : merkezi
  3. Jasmine kız öğrenci yurdu kıbrıs/girne özel öğrenci yurtları

Jasmine kız öğrenci yurdu kıbrıs/girne özel öğrenci yurtları

girne öğrenci yurtları girne kızları kıbrıs kızları kıbrıs yurtları kktc Kız ve Erkek Öğrenci yurtları Şehir :Girne Ülke :Kıbrıs Kapasite35 AdresGirne Merkez
  4. Daü - ıı yurdu gazi magosa / özel yurtlar

Daü - ıı yurdu gazi magosa / özel yurtlar

daü yurtlar daü yurtları Kız ve Erkek Öğrenci yurtları Şehir :Mağusa Ülke :Kıbrıs Kapasite246 Telefon3926301999 AdresDAÜ kampüs içi Web Sitesiwww..emu.edu.tr
  5. Albena erkek öğrenci yurdu kıbrıs / girne özel yurt

Albena erkek öğrenci yurdu kıbrıs / girne özel yurt

girnede yurt girne öğrenci yurtları girnede öğrenci yurtları girne yurt yurtlar Erkek Öğrenci Yurtları Şehir :Girne Ülke :Kıbrıs Kapasite125 AdresŞehir : Merkezi

Sayfayı Paylaş