gebe
  1. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

yardım istiyorum

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında temmuz tarafından paylaşıldı.

satıyorum v alıyorum bölümüne fotoğraf yükleyemiyorum

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç bir fikrim yok ama senin için araştırırım

yardım istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım İstiyorum

Yardım İstiyorum

merhaba ben daha taze meleğim ve siteyi pek bilmiyorum bişey sormak istiyorum forumlara abonelik nasıl oluyor ve abone olmadan mesajları okuyormıyormuyuz:please:
  2. Muhasebeci'lerden yardım istiyorum

Muhasebeci'lerden yardım istiyorum

bakkal muhasebesi Arkadaslarım benım kucuk bır ınt.cafem var.muhasebe ücret iartık bize çok fazla gelmeye başladı,daha doğrusu birçok kısıtlamaya girmek zorundayız,işlrimiz baya bir azaldı çünkü.ben diyorumki bizim fazla bir girdimiz çıktımız yok sonuçta burası bir internet cafe.acaba bu işleri kendim yapabılırmıyım çok mu zordur? sonuçta benım dedem ılk.mezunuydu ve kendı bakkal dukkanın...
  3. hamile olmak istiyorum ( yardım )

hamile olmak istiyorum ( yardım )

bunu öğrenmem gerekiyor. şuan test de yapamıyorum... geçtiğimiz mayıs ayının 4 ünde kürtaj oldum. ve aradan aylar geçti... nedense hamile kalamıyorum galba. 1 haftadır aşırı açlık hissim oluyor hatta hissettiğim andan itibaren ellerim titriyor. gözlerim kararıyor. midem de yanma oluyor. ama bugün adet gördüm. bu ne anlama geliyor ki.. birşeyler yazarsanız çok iyi olurr...
  4. acil yardım istiyorum :(

acil yardım istiyorum :(

Arkadaşlar sizden yardım istediğim bir konu var ne yapacağımı bilemez haldeyim :( ben bir senelik evliyim eşimin ikinci evliliği benim ilk. 4 yaşında bir oğlu var pazarları alıyoruz akşam 5e kadar bizimle beraber. çocuğu alırken bize hakaretler etti 1 saat geç geldin çocuğu vermeyeceğim bir daha falan. ardından 6 tane falan msj atmış eşime msjlarda inanılmaz hakaretler küfürler yer alıyor....
  5. Meleklerimden yardım istiyorum :((

Meleklerimden yardım istiyorum :((

Sevgili meleklerim,adana havaalanında indikten sonra Osmaniye c tipi kapalı cezaevine nasıl gidebilirim en kolay şekilde zaman kaybetmeden fazla..Nişanlım asker oldugu için zaman kaybetmek istemiyorumm...Değerli yorumlarınızı bekliyorum:küstüm:

Sayfayı Paylaş