yardım istiyorummmm

tubitt

Üye
Üye
yardım istiyorummmm
ertesi gün hapından sonra kanama olmazsa ertesi gün hapı kanama olmazsa
Arkadaşlar ben erkek arkadaşımla beraber oldum içimed boşalmadı.sadece korktuğumuz için ertesi gün hapı aldım.Hapı aldıktan 1 hafta sonra kanamam oldu.Ama adetimin olmasına daha 2 hafta vardı.Hapı aldıktan snra bulantı falanda olmadı.Hamile değilimdir dimi :(

Büyük ihtimal ile hamile değilsinizdir diye düşünüyorum. Kanamam oldu demişsiniz adet gibimiydi bunları söylerseniz daha net bişeyler söyleyebiliriz. Bazen bu tarz haplar lekelenme yapabilir.

Dip not: Açtığım konulardan biliyorum, kimse yanlış anlamasın :D

çok aşırı bi kanama olmadı aslında.adetin bitmesine yakın az gelir ya kan aynı öyle

Büyük ihtimal ile dediğim gibi hapın etkisi olabilir. Hem partneriniz içinize boşalmamış, korkulacak bişey yok :) Yinede en sonuç, zamandır. Endişe etmeyin bence:)

Arkadaşlar ben erkek arkadaşımla beraber oldum içimed boşalmadı.sadece korktuğumuz için ertesi gün hapı aldım.Hapı aldıktan 1 hafta sonra kanamam oldu.Ama adetimin olmasına daha 2 hafta vardı.Hapı aldıktan snra bulantı falanda olmadı.Hamile değilimdir dimi :(
canım merak etme hamile kalmak o kadar basit değil insanlar bunun için senelerce uğraşıyor bende evlendikten kaç ay sonra kaldım mesela o kadar çabaya rağmen... için rahat olsun ertesi gün hapı son derece etkili zaten korkulacak bi durum yok

Geri