gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Yardim kampanyasi

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

yardım kampanyaları ile ilgili yazılar yardım kampanyaları 2011 [​IMG] Türkiye'nin Doğu kesimlerindeki okullarda okuyan öğrencilere yapılan eğitim desteğinin artırılması gerektiğini hepimiz yeri geldikçe dile getiriyoruz.
    Mardin Derik Bozok İlköğretim Okulu için “kıyafet, kitap, defter, kalem ve oyuncak” toplama kampanyası başlatmış bulunuyoruz.

Yardımda bulunacağınız kitap ve kıyafetlerin 7-15 yaş arası öğrenciler için uygun; temiz ve yıpranmamış olması gerekmektedir.

Bir yardım kampanyasına denk geldim yardım divan gurubu tarafından yürütülüyor. Benim dikkatimi çekti sizlerle paylaşmak istedim.Yardımdımda bulunmak isteyenler divan merkez den yardımda bulunabılırler.

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşımınn için teş elifimm :kiss: çook iyi düşünmüşsünnn bn varımm:dp178:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adını verdiğin yarıdm eden derneğin, resmi sitesi var mı tatlım yada iletişim adresleri varsa yaz. Yardım etmek isteyenler, önce o derneğe güvenmeli ve birebir yardım göndermeliler. Bu bilgiler yetersiz Belen'im :)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ***** Divan-Koç grubu yardmda bulunuyor divan merkez insan kaynaklarıyla irtibata geçmeli bu kadar yani dernek falan yok koç grubu kendi imkanları calısanları ve kampanyalarıyla birçok yardımda bulunuyor en son kızılaya kan bagısı devam edıyordu.. ki hala devam etmekte..
    iletişim: istanbul ümraniye divan merkez
    divan city
    divan kuruçeşme
    divan merkez tel:
    216 522 63 00

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hahh şimdi oldu :)

İlgilenenler için mükemmel oldu hemde :) Bilgilendirme için tşkler Belen'im :)

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim :) kullanmadıgınız küçücük bir parça bile onlar için ne kadar büyük..

Yardim kampanyasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilk Yardim

Ilk Yardim

Çantanin basit ya da detayli olmasi, kullanacak kisinin tibbi bilgisine ve bir saglik kurumundan ne kadar uzakta olduguna göre degisir. Sehir merkezinde oturan bir kisinin ihtiyaçlari daha azken, dagda kamp yapanlarinki daha fazladir. Evde kullanilan ilkyardim çantalarinda genellikle küçük yaniklar, küçük kesikler, siyriklar, böcek sokmalari, burkulmalar, incinmeler, basit agri ve atesin...
  2. Migros Fa Kampanyasi

Migros Fa Kampanyasi

Migros Fa Kampanyasi, haberleri, nedir, kimler katılabilir, nasıl katılabilirim diyenlere bilgiler... Çocuklar için bulunmaz fırsat Migros'un Fa Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler veriyorum arkadaşlar.. Çoçukla Cocuk Olduk Size Eurodisney'e Uçurduk! Tüm Fa Ürünlerinde %20 Indirim! 21 Nsan – 21 Mayı 2011 Tarihleri Arasında Migros Magzalarında Ve Migros Sanal Market'ten 3 Tl Ve...
  3. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(
  4. aciiiiilll yardim

aciiiiilll yardim

13 de adet oldum 18 de test yaptim sonuc 0.100 cikti vw hala rgl.olamadim klomen tedavisi goren bir kisiyim polikist over var ne yapacagim nasil bir yol cizecegim bilmiyorum :(

Sayfayı Paylaş