gebe
  1. buse77

buse77 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardım lutfen

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında buse77 tarafından paylaşıldı.

resım mesaja nasıl eklenıyor bır turlu beceremedım yardım edermısınız

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
yardım lutfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

bana yardım edıverın..lutfen amaaa..

evde yapılabilecek fantaziler slm kızlar sıtenın en kankısı seslenıyor:D bu ay evlılık yıldonumum var..eşim buyuk ıhtımal buyuk bı suprız yapacak... ..bende suan bı fıkır yok..yardımlarınızı beklıyorum..ne alabılırım:( veya nasıl bısey yapayım:cry_smile::cry_smile::cry_smile::kiss::kiss::kiss:
  2. Kafam cok karısık lutfen yardım

Kafam cok karısık lutfen yardım

Merhaba ınternette bılgı aranırken bu sıteyı buldum fıkırlerınızı soylersenız deneyımlerınızı cok mutlu olurum en son regl tarıhım 16 hazıran ve 5.gunu dogum kontrol hapı kullanmaya basladım ve 1 ay olmasına ragmen korunmadık bılmıyodum cunku doktorum 2 gun once dogum kontrol hapının ılk ay etkılı olmucagını belırttı 1 haftadır goguslerım ınanılmaz agrı,akıntı, ve sıddetlı mıde bulantıları...
  3. lutfen yardım edın:(

lutfen yardım edın:(

slm arkadaslar yenı uye oldum 25 ekımde adet oldum 2 gun adet gunlerımde hıc sapmaz adetım bıttıgı halde karın boslugumda agrı tek taraflı oluyo sıskınlık gaz kramplar bas agrısı dayanamıyorum artık test yapıyorum negatıf cıkıyo bu sekılde hamıle kalan varsa yardıcı olabılırmı :(:hail:
  4. Arkadaslar yardım edın lutfen...

Arkadaslar yardım edın lutfen...

Merhaba arkadaslar yardimlariniz icin onceden tesekkur ederim. Ben duzensiz adet olurum adet her zaman gecikir simdi yine gecikdi nerdeyse 40 gun olacak. Yuzumu vucudumu sivilceler basdi. 2yillik evliyim ama hicbi zaman hamile kalmadim yardim edin lutfen bekliyorum.
  5. Hamilemiyim lutfen yardım edın

Hamilemiyim lutfen yardım edın

merhabalar sevgılımle surtunme yoluyla bırlıkte olduk normalde 12 sınde regl olmam lazımdı ama 5 gun gecıktı(normalde 27 gunde oluyordum ılkdefa boyle oldu ). ama belırtılerının hıc bırını yasamıyorum sık sık wc ıhtıyacım olmuyor goguslerde bı degısıklık yok ama korkuyorum sızce hamılemıyım

Sayfayı Paylaş