yardım lütfen :)

M

* MuCiZé *

Forum Okuru
yardım lütfen :)
arkadaşlar öncelikle selam,
çok basit bi sorun belki ama benim için önemli:)
bi konuya yorum yaptığım zaman,aynı konuya tekrar yorum yapıldığında mail geliyordu,şimdi bakıyorum sadece özel msj geldiğinde mail geliyo.bilmiyorum bi ilgisi varmı ama özel mesajı açtığımdan beri gelmiyo sanırım:S:S
profilden ayarlara baktım -mail gelsin- işaretli ama anlamıyorum neden mail gelmiyor.karıştırdım da bulamadım:S
yardımcı olursanzı sevinirim şimdiden tşklerrrr :)

merhaba canım bunun özel msjla alakası yok öncelikle şunu kontrol et mail ile haberdar olmak istiyorum seçeneğinde günlük aylık haftalık diye bi seçenek olması lazım o seçeneği bi kontrol etmelisin :)

merhaba canım bunun özel msjla alakası yok öncelikle şunu kontrol et mail ile haberdar olmak istiyorum seçeneğinde günlük aylık haftalık diye bi seçenek olması lazım o seçeneği bi kontrol etmelisin :)

çok tşk ederim,o seçeneğe bakmıştım da abonelik ayarlarının altında.derhal e-mail ile uyarılmak istiyorum seçeneğini seçtim ben,acaba diğerlerini mi seçmem gerelkiyo,en mantıklı seçenek o geldi ama:S

derhali değilde günlük haberdar olmak istiyorum seçeneğini işaretle ve bekle canım gece 00:00 da veya dan sonra gelir mailler tabii o konulara msj yazılarsa :)

şimdilik bişey yok:S denemek için yorum da yaptık ama orkişle:S
bakarım 24saat sonra:D eğer gene olmamışsa çalarım kapını fırtına:D

:S:S olmamış gene gelmiyo mail.ama vazgeçtim fırtına ya,çok fazla oldum:(
dediklerini de yaptım ama olmuyo yav:S
ilgin için çoook tşkür ederim :)

Geri