gebe
  1. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0

yardım lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında bensude tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar bu soruyu çok sordum ama neolur yardım edin ben geçen ay kist tedavisi gördüm 10 gün doğum kontrol hapı kullandım regliyken sonra bıraktım 10 günde soğan kürü içtim 17 haziranda regl oldum 1 temmuza kadar bu ay hala regl olmadım dün kan testi yaptım negatif çıktı ama bende hala regl yok bu sorunun cevabını verirseniz sevinirim:hasta:

yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım lütfen :)

yardım lütfen :)

arkadaşlar öncelikle selam, çok basit bi sorun belki ama benim için önemli:) bi konuya yorum yaptığım zaman,aynı konuya tekrar yorum yapıldığında mail geliyordu,şimdi bakıyorum sadece özel msj geldiğinde mail geliyo.bilmiyorum bi ilgisi varmı ama özel mesajı açtığımdan beri gelmiyo sanırım:S:S profilden ayarlara baktım -mail gelsin- işaretli ama anlamıyorum neden mail gelmiyor.karıştırdım da...
  2. Lütfen yardım ! :(

Lütfen yardım ! :(

mrb bi sorum olacaktı erkek arkadaşımla bi yakınlaşma yaşadık elime boşaldı ellerimi peçeteyle sildim fakat daha sonra wc ye gittim dolaysyla orgnıma dokundum acaba hamilelik riski taşırmıyım ? yardımcı olan herkese çok tşkkrler..
  3. Yardım  lütfen

Yardım lütfen

http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/196.jpg http://www.happycenter.com.tr/happylogo/images/uploads/2/14.jpg bu logolar hangi markaya ait arkadaşlar ?
  4. lütfen yardım :(

lütfen yardım :(

kızlar sizinle bi sorunumu paylaşmak istiorum ve bana yardım edeceğinizi biliyorum. benim 3 yıllık bi ilişkim var iyi kötü 3 yıl oldu. ama size anlatacağım konu bana saçma gelioken siz nasıl düşünürsünüz bunu bilmek istiorum. bi sevgilim var 4 gündür hiç tartışmadan geçirdik seni seviyorum meleğim yarimm falan deyip duruodu. bunun arkadaşı var proje için yardım istemiş bende sırf onu...
  5. Yardım lütfen

Yardım lütfen

sat 7 Eylül 2 ekimde kan testi yaptırdım sonuç 5.7 3 elim tekrar kan testi yaptırdım 8.19 acaba hamile miyim?

Sayfayı Paylaş