gebe
  1. Jelibon11

Jelibon11 Forum Okuru

Yardim lutfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Jelibon11 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar ben 10 gün geciktim idrar testi yaptim azonce negatif ve 5 gün önce kan testi yaptirdim negatif yine asiri akintim var ve goguslerim de agri oluyor acaba neden olabilir lütfen acil cvp verin hanimlar :/

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba her mens gecikmesi gebelik değildir.Testinizde negatif .Jinekoloğa görünüp muayene olun..

Yardim lutfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buyuklerin dil emmesi yardim edin lutfen....

buyuklerin dil emmesi yardim edin lutfen....

arkadaslar benim bi arkadasim var evli 2 senelik ,kucuklukten beri dilini emiyomus hala birakamamis ,gece yatarken birakiyorum sabah kalkenken yine ayni emiyor halde oluyorum diyo ,esim farkedecek diye utaniyorum dedi hatta alt ve ust disleri birlesmiyorve ust disinide dilini eme eme ileri itmis bakinca belli olmuyo ama kendi rahatsiz oluyo doktora gitmis soylemeye cekinmis ben dilimi...
  2. Lutfen yardim edin melekler

Lutfen yardim edin melekler

Meraba arkadaslar ben araniza yeni katildim. 2 yillik evliyim ama bir turlu hamis kalamiyorum. Bebisim olmasini cok istiyorum. Duzensiz bir adetim var bu ay yine gecikti nerdeyse 40 gun olacak hic bu kadar gecikmezdi. Sik sik acikiyorum cok yemek yiyorum. Yuzumde vucudumda acayib svilcelenme var. Sizce hamilelik belirtisi ola bilirmi? Ben yurt disinda yasiyorum doktora sik-sik gidemiyorum cok...
  3. hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

hamilemiyim kizlar yardim edin lutfen

Adetim 3 gun gecikti icden testte yapmak gelmiyor artik goguslerim agriyor uclari cikti mide bulantm asermem yok ama iste testte ypmak istemiyorum daha yeni evliyim yasim genc bu yasta anne olsam mi sizin fikrinize ihtiyacm var anneligin zorlugu neler anlatir misiniz :)
  4. Yardim lutfen

Yardim lutfen

Mrhabalar bana yardim edin lütfen 10 gün geciktim idrar testi yaptim bgn negatif bundan 5 gün önce kan testi yaptirdim negatif cikti neden oablir hamilemiyim çok sık idrara cikiyorum goguslerimde agri oluyor szı oluyor ve arada karnima çok şiddetli agrilar grio neden acaba cvp verin lütfen
  5. Lutfen yardim edin!

Lutfen yardim edin!

Arkadaslar ben erkek arkadasimla beraber bir iliski yaşadım. Ters İlişki idi... icime boşaldı fakat hemen lavaboya gidip biraktim. Zevk suyu ile de diger tarafa degdi mi degmedi mi hatırlamıyorum. Bende hemen 10 12 saat sonra elle hapi aldim. Sizce hamile miyim? Adetime de 4 gün var.

Sayfayı Paylaş