gebe
  1. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

yardım meleklerr

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında tna tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler. ben beyaz eşya alıcam (bulaşık makinesiyle çamaşır makinesi). ama çok kararsızım ne alsam diye. bosh marka alayım diyorum sms58m98eu marka bulaşık makinesini beğendim ama kullanan var mı nasıldır bilemedim? bi de çamaşır makinesi olarak ne alayım yardımcı olur musunuz? çeyizime alıcam şu sıralar beyaz eşyada biraz indirim var ben de bu indirimden yararlanmak istiyorum.:grouphug:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kesinlikle size önerim, Bosh :) Bizim evde ki tüm elektronik aletler Bosh ve çok memnunuz diğerlerine oranla biraz pahalı ama değer kaliteli çünkü :)

tna bunu beğendi.
  3. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim ben de bosch düşünmüştüm:) peki bosch marka çamaşır makinesi öneriniz var mı?

4. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    bana görede bekooooooooooooo...

5. cücük

cücük Forum Okuru

AEG hic iyi deyil Siemens´de Modelden Modele deyisiyor.
    Anneminki kötü benim bulasik makinem cok güzel..

En kaliteli ve uzun ömürlü Marka ise Miele....
    Birdaha beyaz esya alirsam Miele alacagim.....

6. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    beko şuanda bizim evde var ama çok sesli:( belki de şanstır. mieleyi de hiç duymadım bi markanın alt firması mı acaba:hmm:

yardım meleklerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. simli meleklerr

simli meleklerr

meleklerrr dünyasııı
  2. slmmm meleklerr

slmmm meleklerr

slm arkadaş siteyi yeni keşfettim ben istanbuldan bahar 21 yaşındayım ve 3 sene 9 aylık evliyim ve hala anne olamadım pko sorunumuz varr herkese hayırlı ramazanlar.....
  3. Biber Jeli Kullanan Meleklerr

Biber Jeli Kullanan Meleklerr

biber jeli kullanımı fiyatı nasıl kullanılır neye yarar biber jeliyle zayıflama hakkında tüm bilgiler burda melekler sevgili melekler geçen haftalarda yeni bir şey duydum hatta satın aldım bi arkadaştann biber jeli diye bir zayıflama ürünü bir defa kullandım çok yaktıı kullanmayada vaktim olmadı doğrusuu arkadaşın dediğine göre baya işe yarıyormuş yağlı bölgeye sürünce orayı yakıyor ve...
  4. Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr

Belirtilerim hamile gibi ama YARDIM meleklerr

Mrh. Arkadaslar ben yeni üyeyim, evliyim bebegim olsun istiyorm bir senedir olmuyor doktora gittim prolaktin hormonum buyumus neyse ilac kullandim dustu. Bu ay yumurtlama döneminden sonra goguslerim acimaya basladi ve buyudu adetime 2 gun var hala aciyor, adetime 4 gun kala test yaptim negatif cikti birde hafif mide bulanti yasiyorm ama hemen geciyor sizce hamile olabilirmiyim. Yoksa gene...

Sayfayı Paylaş