gebe
  1. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardım...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Cyda tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benim şuanki sevgilim çok iyi birisi...Onun sözüne inanyrm güvenyrm yaklaşık 3-4 aydır tanışıyoruz ama çıkmaya başlayalı 20 Gün oldu... 20 gündür Hiç görüşmedik onunla konuşamyruz ya o uygun olmuyor ya da ben ve onu çok iyi tanıdığımı düşünüyorum ve sanırım eski sevgilisini hala unutamamış gibi görünüyor bu durum canımı çok sıkıyor onunla bu konu hakkında nasıl konuşmalıyım bilmiyorum lütfen yardım eder misiniz?

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ayni sorun bendede vardi canim.
    Aslinda iki yetiskin, olgun insansaniz, ki öyle oldugunuzu düsünüyorum, acik acik sorman lazim canim, yani pat diye: sen hala seviyormusun onu , seklinde degil tabiki.

Mesela nelere sait oldunda böyle birseyi iddia ediyorsun, bunlari acik acik ortaya dök örnegin: sende sunu sunu, bunu bunu gördüm, ve bu kanata vardim gibi.

Eminim oda, bu durumun seni rahatsiz ettigini gördügü zaman sana acilacaktir.

Cevabi eger ; evet onu unutamadim ise, artik sana kalmistir canim, ya gercekten eski anilara savas acacak, onun Onu unutmasini saglayacaksin (ki eger gercekten seviyorsan ve onun seni zamanla daha cok sevecegini düsünebiliyorsan).
    Yada önündeki maclara bakacaksin tatlim.

Umarim onu unutmustur, ve sana gercekci olur canim :)

Saglicakla kal...

Hersey gönlünce olsun :)

3. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya doğru haklısın da ilk başta gayet iyi başladık gayet güzeldi ama şuan o kadar soğuk ki az önce konuştuk gibi işte çok soğuk gerçekten.. Ne bileyim onunla öyle konuşmaya da korkuyorum açıkcası eskiden geldğinde o yazardı şmdi ben yazıyorum ne oluyor bilemyrm ama iyi şeyler değil galiba..

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

hercaime katılıyorum,zaten söylecek birşeyde kalmamış.ama şunu söyleyim eskiyle baş etmek çok zor.Allah yardımcın olsun canım.

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eger,eskiyi unutup senin ile devam edecekse sorun yok,eskiye takilip kalacaksa zaten seninle baslamadan bitirecektir.Belki de dusunceleri karisiktir ve biraz onunda dusunmeye ihtici vardir.Fakat erkekler eskiyi silmeden yeni bir iliskiye baslamazlar,biraz rahat ol,bakalim zaman gosterecek ne olacagini,hayirlisi olsun.

6. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence açik açik sor sonuçta ijkinizde yetişjkin insansiniz guzellijkle jkonuş eminim seni anlayacajktir

7. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağ olun işe yaradı ama bu durum cidden çok zor yaa...

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kolay olacagini kimse diyemez zaten canim :)

Ama sadece soguk davraniyor diyede, hemen süphelenme bence :)

Erkekler biz kizlar/kadinlar gibi degillerdir, yani acik acik hersey hakkinda skintilari hakkinda konusamaz/konusmazlar ...

Insallah zamanla sevgilinde düzelir, eger deri yada onu skan neyse bir an önce ferahliga kavusur insallah, kavusurda sende mutlu olursun :)

Kendine ii bak tatlim :kiss: :6:

9. Cyda

Cyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımların için çok sağ ol hercai :) Seninde gönlündeki neyse o olur inşallah...

10. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    hercai guzel yazmış fakat görünen köy kılavuz istemez.seni kırmamak için açık konuşamıyo sanırım

Yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım :(

Yardım :(

Kızlar eşim inancı farklı mayıs ta 2 sne olucak evleneli ama kafama şu takıldı yarın bir gün çocuğumuz oldugunda nolucak .eşimle konuşamadım hiç içimde dert ya bi yardım lütfn :(
  2. Yardım !!

Yardım !!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yardım....

yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş