gebe
  1. leylak :*)

leylak :*) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yardım !!

Konu, 'Çöplük' kısmında leylak :*) tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kraliçearı bunu beğendi.
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    öncelikle merhaba aramıza hg. yaptığın egzersiz işe yaramıski 10 kilo vermişsin.suan kaç kilosun.bel ve karın bölgesinde biriken yağları eritmek için alt karın kaslarınıda calıstırman lazım.dur bi resim yükleyerek anlatmaya calıscam:D:D

3. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    Öncelikle bu hareketleri yapmadan önce ısınman gerek.bunun için dilersen yürüme bandına bin dilersen göbek at:D:D
    İŞTE SANA KARIN VE BELİNİ ÇALIŞTIRAN HAREKETLER

Yukarıdaki hareketi birde sana anlatayım:D:D
    Yüzüstü yere uzan.dirseklerini omuz hizasında yere koy.ayaklar birbirine bitişik.dirsekler yerde sabitken parmak uclarında karın ve kalça kaslarını sıkarak yukarı yükselt.hareket esnasında derin nefes alıp ver.zorlandığın hareket hangisiyse orada nefes vermeyi denersen hareketi daha kolay yaparsın bu hareketi 10sn arayla 3 defa 20 kez yapsan yeter.
    yukarıdaki harekette söyle:
    yanlamasına uzan.bacaklarını 45 derecelik bir acıyla bük.dirsekle omuz aynı hizada olcak sekilde dirseğinin üstünde dur .dirsekten güç alarak gövdeni yukarı kaldır bu harekette 10sn arayla 3x20
    hımm:D:D
    Ellerinin ve ayak uçlarının üstünde dur.sırtının düz bir cizgide olmasına dikkat ederek bacaklarından birini öne al,sonra o bacağı arkaya alıp diğerini öne cek.duruş sürelerini kademeli olarak arttır 3x15 yada 3x20[​IMG]
    :hıms:
    yere sırt üstü uzan ve ellerini kalçanın altına koy.bir bacağını düz bi sekilde ileriye uzatırken diğerini dizden bükerek kendine doğru çek 3x15kez:D:D
    senin için yeterli sanırım ben kaçıyorum

leylak :*) ve ece_rose bunu beğendi.
  4. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  5. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler 10 kilo vermissin...karin ve bel bölgesi için Hulla Hop Halkasinla çalisabilirsin ve geçeleri yatarken sade yogurt yiyip yat özelikle karin bölgesindeki yaglari yakiyor...kolay gelsin...

6. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende aynı durumdan şikayetçiyim.zayıf biriyim ama göbeğim var.diyet yapsam olmayacak çünkü zayıfım .yoğurdu ve bu hareketleri deniycem inşallah faydası olur :hasta:

7. leylak :*)

leylak :*) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Öncellikle Teşekkür ederim :) Şu anki kilom 57 birkaç kilo daha vermek istiyorum umarım bu hareketler hem istediğim kiloya hem de bölgesel zayıflamama yardımcı olur.

8. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    inşallah yardımcı olur ama kilonda 57 ise ayva göbekten bişey olmaz.yani bazılarının göbeği dümdüz olmuyor.genetik yatkınlıkta var.onun için kendini fazlada yormana gerek yok kilon iyi zaten.birde karın kaslarını düzleştirmek bi hayli zaman alıyor (göbeğin büyüklüğüne göre). en küçük göbeği bile 1 yılda zor düzleştiriyorun paso calışmak gerek.

Yardım !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardım :(

Yardım :(

Kızlar eşim inancı farklı mayıs ta 2 sne olucak evleneli ama kafama şu takıldı yarın bir gün çocuğumuz oldugunda nolucak .eşimle konuşamadım hiç içimde dert ya bi yardım lütfn :(
  2. yardım....

yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...
  3. Yardım:(

Yardım:(

Merhaba, Eylülde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla iliski yaşadık boşalma olmadı eylül ekim kasım ve aralık aylarında normal regl oldum gebelik Testi negatif. Aralık ayında reglm 5 gün erken oldum. Şu sıralar kasiklarımda belimde ve böbreklerimde bazende dış genital bölgede ağrı oluyor. Kasıklarıma bastırıncada ağrıyor. Tuvalette bazen yanma oluyor bu ağrılarım olduğundan beri ara ara...
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş