gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım konuya ekleyeceğin resmi masaüstüne farklı kaydet sonrada imageshackten yükle ordan kopyalayıp yapıştır okiş:):)

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    teşekkürler meçhulcum yardımın için

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen bana yardım edin :(

Lütfen bana yardım edin :(

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben...
  2. banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

banada yardım edin lütfen çok ihtiyacım var.

öncelikle eski çıktığımı hala unutamıyorum unutmak hiç kolay değil aynı mahallede oturuyoruz.:( onunla çok ayrıldık barıştık çok seiyorum en sonunda geçen sene ayrıldık çok kötü sözler söyledi bana istemıyorum senı falan filan..ondan sora briyle tanıştım onlada çok kavga ediyoruz onun hataları yüzünden hep affettim benı seviyo diye 1 seneyi geçti sevgili olalı en sonunda bi kavgamızda ayrılma...
  3. Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

kızlar bilginize ihtiyacım var şimdi mide yanması var hafif baş dönmesi var sabahları ve gün ortalarında mide bulantım var bazen kusucak gibi oluyorum sık idrara çıkıyorum ve yanlız 13 ekimde hastalanmam gerekirken dün caz kanamam oldu ama kıp kırmızı geldi tedbiri aldım ama ondan baska kanamam olmadı acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yoksa tamamen yanılıyomuyum lütfen tecrubelerinizle...
  4. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar
  5. Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Kizlar yardim edin lutfen bilginize ihtiyacim var :(

Merhaba melekler ben 9 haftalik hamileyim TSH testim 5.720 cikti saglik ocagnda onu doktoruma gosterdim ve agliorum surekli troid yuzunden zeka gerili olabilirmis simdi doktorum yeniden test yapti yarin alcam ama cok kotuyummm bebegim iyi mi bilmiyorum tedavisi varmi bunun :(

Sayfayı Paylaş