gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

yardıma ihtiyacım var hem de acil!

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

selamlar hayırlı geceler 2 gündür makatımda bi ağrı var karnımda da sancı genelde akşamları oluyor,başım filan dönüyo önüm kararıyo sancı girdiği zaman ara ara oluyo ama dayanılmaz oluyo büyük abdesti yaparken de zorlanıyorum internette aradım ama bulamadım ikisini beraber hem makat ağrısı hem karın sancısını size sormak istedim ne yaparsam ne yersem iyi gelir nasıl geçer bi bileniniz var mı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kabız olmuşsun burçak, bağırsakları çalıştıracak şekilde ve düzenli beslen. Bol su iç, koladan uzak dur. Aç karnına kayısı ye iyi gelir. Bağırsakların çalışmaya başladığı halde ağrın yine oluyorsa iç basur başlangıcı da olabilir, bir dra görünürsün, geçmiş olsun.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede bağırsaklarla ilgili bir sorun hemeroid olabilir ama titanın dediği gibi büyük bir ihtimal kabızlık ve kabızılğa bağlı olan karın ağrısı sorunudur.

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    kesinlikle bol kuru kaysı ye ve bol bol su iç inşallah çabucak geçer

5. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ya ben bu arada çok kilo aldım kpss kursu okul derken haftada 2 gün dışarda yiyorum ama her hafta oluyo bu yiyorum sona derse giriyorum eritmeden kalıyo o orda arkadan önden yandan gitmeye başladım spora da vakit yok sınava kadar dobişko olcam ev yemekleri yapan yerlerde kursa çok uzak zaten 5saat ders 1 saat ara sona derse gir 3 saat :( :(

6. mina kurt

mina kurt Forum Okuru

en iyisi evde yumurta hasla ve sadwich yap- marul veya domatesli. bende 5 sene evdeki sadwichlerle . elmalarla.muzlarla ve yumurtalarla yasadim.

yardıma ihtiyacım var hem de acil! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar Yurtdışı İşlemleri İçin Acil Yardıma İhtiyacım Var

Kızlar bir arkadaşımın Almanya'ya gitmesi lazım. Akraba ziyareti için.. Şimdi konuştuk konuyu. İkimizde internetten baktık birşeyler ama hiç birşey anlamadık :D Alman konsolosluğuna falan gidecekmişiz galiba ama ilk önce hangisine gideceğiz? Gitmeden yapılması gerekenler var mı? Varsa neler? Bunları bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Bu arada arkadaşımın pasaportu da yok :D Eminim burda...
  3. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  4. acil paraya ihtiyacım var

acil paraya ihtiyacım var

merhabalar ben istenbuldan şenol 4000 tl paraya ıhtıyacım var sicilim bozuk oldugundan bankadan alamıyorum duzenlı bir işim var aylık belırlı bır taksıtle gerı adeyecegım
  5. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş