gebe
  1. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yardima ihtiyacim var

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında özlemim tarafından paylaşıldı.

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    30 mesajınız olması lazım demek yani konulara 30 adet mesaj atmış olmalısınız...

3. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kac msj attigimi nerden bilecegim ? Bi yerde yaziyor mu?

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba özlemim sitemizdeki konulara yorum yazman gerekiyor......

şöyle yanii sitedeki konulara bakıyorsun ya mesela diyelim ki siz geyikmisiniz bölümünde ki bi kıfrayı yada komik olan bi konuyu okudun oraya yorunm yazacaksın msj sayın yükselecek, mesela şuanda senin msj sayın 1 oda bu konuya ilk defa yorum yazdığın için okuduğun baktığın konulara yorumlar yazarsan msj sayın yükselir.

umarım yardımcı olabilmişimdir :)

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Mesaj sayın avatar bölümünün altında yazıyor mesajlar:1 yazıyor mesaja sende şu an...

6. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Arkadaşlarımın anlattığı gibi canım acılan konulara cevap yazarsan mesaj sayın yükselecektir ben aşşağıda resimli şekilde verdim şu anda mesajın (4)forumda sana daha yakın bölümlerimize bakıp beğendiğin konulara cevap yaz mesajın yükselsin kolay gelsin..

7. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tsk ederim Meleklerim cok yardimci oldunuz :) öptm

Yardima ihtiyacim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(

utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(

keğel arkadaslar son 1 aydir benim büyük bi sorunum var bende cinsel sogukluk basladi nedenini bilmiyorum esimin birakin bana dokunamsini yaklasmasi bile beni sinir ediyor bana dokunmasin yaklasmasin istiyorum bunu onada anlatamiyorum ne yapcam bilmiyorum aramizda sogukluk girdi oda artik benden uzaklasmaya basladi gecen gece kavga bile ettik ona beni birak yeter diye bagirdim sasirdi ne...
  2. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

kızlar bilginize ihtiyacım var şimdi mide yanması var hafif baş dönmesi var sabahları ve gün ortalarında mide bulantım var bazen kusucak gibi oluyorum sık idrara çıkıyorum ve yanlız 13 ekimde hastalanmam gerekirken dün caz kanamam oldu ama kıp kırmızı geldi tedbiri aldım ama ondan baska kanamam olmadı acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yoksa tamamen yanılıyomuyum lütfen tecrubelerinizle...
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  5. evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

meraba yaklaşık 1 yıllık evliyim eşimin teyzesi geldi baya dengesiz patavatsız birisi canımı çok sıktı ama misafir diye hiç belli etmedim ona. Onlar gittikten sonra eşimle dertleşme geregi duydum ama konuyu kapattı. bende annemle dertleştim bunu duyan eşim delirdi baya kızdı bana telefonu mu kırdı kendi ailemle ilgili millete hep anlatıyordu ama ben yapınca olay oldu yüzüme bile bakmıyor. ne...

Sayfayı Paylaş