gebe
  1. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

yardıma ihtiyacım varrrrrr :s

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sedaaa tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler ya ben bir hata yaptım. bulaşık makinesine parlatıcı koymam gerekirken tuz koymuşum oda fazla geldiği için makine içinde yıkanan tüm bulaşıklar bembeyaz kireç gibi çıktı sanki. bu konu hakkında bilgisi olan varsa bana ayrdımcı olursa sevinirim. bir dahaki yıkamalardada bu sorunla karşılaşırmıyım birde bunu düzeltmek için yapabileceğim birşey varmı benim şimdiden teşekkür ederm hepinizie

2. portakalçiçeği

portakalçiçeği Forum Okuru

çok faydası olurmu bılmıyorum ama bulasıgfı yıkarken ıcıne bıraz sırke dok.sirkenin parlatma özelliği vardır.bır dene ıstersen

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun şeker:) olur böyle kazalar türk polisi yakalar:)

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Gecmiş olsun canımm ..konu hakkında bir fikrim yok ama düzelirr...keşke herşeyyy bu kadarr kolay olsaa...

5. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    saolun canlarım düşünceleriniz ve yardımlarınız için inş düzelir kısa zamanda :s

6. portakalçiçeği

portakalçiçeği Forum Okuru

rica ederiz ne demek efendim

7. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    sorun halloldu melekler teşekkür ederim içim çok rahtaladı hepinize tekrar teşekkürler:))

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    gecmis olsun canim.

9. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  10. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
yardıma ihtiyacım varrrrrr :s konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(

utaniyorum ama yardima ihtiyacim var :(

keğel arkadaslar son 1 aydir benim büyük bi sorunum var bende cinsel sogukluk basladi nedenini bilmiyorum esimin birakin bana dokunamsini yaklasmasi bile beni sinir ediyor bana dokunmasin yaklasmasin istiyorum bunu onada anlatamiyorum ne yapcam bilmiyorum aramizda sogukluk girdi oda artik benden uzaklasmaya basladi gecen gece kavga bile ettik ona beni birak yeter diye bagirdim sasirdi ne...
  3. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  5. evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

meraba yaklaşık 1 yıllık evliyim eşimin teyzesi geldi baya dengesiz patavatsız birisi canımı çok sıktı ama misafir diye hiç belli etmedim ona. Onlar gittikten sonra eşimle dertleşme geregi duydum ama konuyu kapattı. bende annemle dertleştim bunu duyan eşim delirdi baya kızdı bana telefonu mu kırdı kendi ailemle ilgili millete hep anlatıyordu ama ben yapınca olay oldu yüzüme bile bakmıyor. ne...

Sayfayı Paylaş