gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

yardımcı olabilirmisiniz :((((

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

kızlar ben en son 19 kasımda adet oldum....normalde 16 sında veya dün en olmadı bugun hasta olmam gerekiyodu...geçen hafta gece şiddetli baş ağrısıyla acile gittim kanda gebelik testi yaptılar ama sonuç negatfti..tüm umudum tükendi tabi..şimdi adetm gecikmeye başladı ve hiç bi adet belrtim yok sadece belim ve başım ağrıyor ve zaman zaman kasıklarımda batmA hissi oluo acaba hamile olabilirmiyim kanda ozaman belli olmama ihtimali varmı..kanda ilk başta çıkmayıp da sonradan hamile olduğunu öğrenen varmı????

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım durumun psikolojik olabilir yada gebelik testini biraz erkende yapmış olabilirsin eczaneden alınıpta yapılan testler genelde bir gün geçsede sonucu gösteriyor istersen içinin rahat etmesi için birde kan testi yaptırıp kesin sonucu öğren:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Adminim arkadaş zaten kan testi yaptırmış.:)

Kan testinde sonuç negatifse eğer ihtimal vermiyorum canım. Adetin gecikmesi stresten olabilir.

yardımcı olabilirmisiniz :(((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sakin olabilirmisin

sakin olabilirmisin

Şşşt, sakin ol! Kötü geçen bir günün ardından eşiniz eve geliyor. Size ilk tepkisi ne oluyor? a) ‘Merhaba hayatım’ der, ceketini size uzatıyor. b) Yüzünüze bile bakmadan homurdanarak televizyonu açıyor. c) Yanaklarınızı öptükten sonra ‘Akşama ne pişirdin?’ diye soruyor. Diyelim ki, yemek yerken size o gün başına gelenleri anlattı ve tam siz de kendi gününüzü anlatmaya yeltendiniz. Sizden...
  2. mod olabilirmiyim?

mod olabilirmiyim?

adminlerim uygun görürseniz bende mod olmak istiyorum...elimden geleni yapmaya çalışacağım.... sevgilerle....!
  3. sperm alerjisi olanlar bana yardımcı olabilirmi?

sperm alerjisi olanlar bana yardımcı olabilirmi?

arkadaşlar sperm alerjim varmış bebek düşünüyoruz olmuyo.bu rahatsızlığı yaşayanlar varmı yardımcı olabilirmisiniz
  4. yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

yardımcı olabilirmisiniz acaba !!!!

ev telefonum superonlıne cep tlf yonlendırme yaptım ama iptal edemıyorum superonlıne bu servısı desteklemedıgını soyleyıp yardımcı olmuyo sızın bı onerınız varmı acaba tesekkurler
  5. hamile olabilirmiyim?

hamile olabilirmiyim?

04 haziranda adet gördüm şimdi 4 temmuz adet henüz görmedim.2 temmuz yanı adetime 2 gün kala idrar testi yaptım bişey çıkmadı.ıkı haftadır kasıklarım agrıyo hersey kokuyo sevdım seylerden tıksindim miğdem bulanıyo ve uyku halındeyim.hamıle olabilirmiyim acaba

Sayfayı Paylaş