gebe
  1. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8

Yardımcı olun kızlarr

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında Nurgnys tarafından paylaşıldı.

Daha öncede yazdım cevap veren olmadı hamilelikte iltihap nasıl giderilir ikinci ayımdan beri iltihap var :(

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    491
    Ödül Puanları:
    63
    Oncelikle saglikli bir hamilelik gecirmeni diliyorm iltihap icin nicin doktora gitmedigini merak ediyrm bence hic bir sey uygulama doktorun bisy onerir elbet

3. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Dokrorum ilac verdi ve hala geçmedi malesef canım iltihap düşük tehlikesi sebeplerindenmiş ve buyüzden de endişeleniyorum.

4. rapunzelcan

rapunzelcan Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    237
    Ödül Puanları:
    43
    geçmiş olsun canım. bol bol su iç ve lavaboya çık.

5. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Sağol canım çok su içiyorum da ama bir türlü iltihaptan kurtulamadım :(

6. eylul doğan

eylul doğan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bitkisel yollara başvurdun mu, mesela maydonoz suyunu tavsiye ederler. Benim de iltihaplanmam ve yanmam olduğu dönemlerde denemişliği vardır. Biraz araştır bakalım. Çünkü sürekli antibiyotik kullanamazsın bu halinle.

7. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Maydonozun kansızlığa iyi geldiğini duydum ama iltihaba iyi geldiğini ilk defa duyuyorum doktorum beşinci ayımdan sonra antibiyotik vermek zorunda kaldı çünkü hamileleğim biraz zor geçiyo ağrılarım çok fazla sebebi iltihap maydonoz suyunu denicem tavsiyeniz için teşekkürler

8. opucuk

opucuk Forum Okuru

maydonoz suyu iltihaba iyi gelir ama hamile klmadann önce içirirler için temizlensin diye düşük yaparsın allah korusun iyice araştır hamilelikte iyi değildir bildiğim kadarıyla:11:

9. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    benim hamilelikten önce de iltihabım vardı ilaç kullandım geçti sonra hamile kaldım uyarın için sağol canım kullanmam ozaman

10. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    hala devam ediyor mu iltihabın canım...

11. Nurgnys

Nurgnys Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    En son yirmi gün önce yaptırdım iltihap vardı geçtiğini sanmıyorum çünkü hala kasıklarımda ağrılar fazla oturamıyorum buyüzden de yatıyorum genellikle

12. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    kizlar bu iltihap olayi bendede slk slk olurdu.en son oldugumda doktorum benimle ayni ilaci esimede verdiogun bugun brdaha olmadi .esime gecen iltihap bana geri donuyormus yani bence drunuza bunu bi danisin .

Yardımcı olun kızlarr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu...
  3. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  4. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  5. Hamile miyim yardımcı olun

Hamile miyim yardımcı olun

İyi günler arkadaşlar ben geçen ay regl olduktan 5 6 gün sonra göğüslerim ağrımaya başladı ve hala ağrıyor dün akşam eşimle yürüyüşte de sol yanıma çok kötü sancı girdi kaç kez oturup kalktım reglime sekiz gün var sizce hamile miyim ?

Sayfayı Paylaş