gebe
  1. Can2307

Can2307 Forum Okuru

YARDIMCI OLUN LÜTFEN MUSKA KAN NASIL KORUNURUM

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında Can2307 tarafından paylaşıldı.

Biri bana mesaj attı ve bende muska olduğunu söyledi ancak yerini söylemedi 3 yıl önce yapılan bir şeymiş ve mutsuzluk veriyormuş kpss sınavına gireceğim ve aklımda sadece bu konu var sizce ne yapmalıyım muska varsa nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz lütfen

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, öncelikle sakin olun.Muskadan korunmak için; Felak, nas, İhlas, ayetel kürsü ve fatihayı 7 defa 1 bardak suya okuyup için.içerken Yarabbi yarattıklarının şerrinden sana sığınıyorum diye dua edin. Muskadan korunacaksınız.

YARDIMCI OLUN LÜTFEN MUSKA KAN NASIL KORUNURUM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. yardımcı olun lütfen...

yardımcı olun lütfen...

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?
  3. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  4. Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş