gebe
  1. waterfall

waterfall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yardımcı olun lütfen...

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında waterfall tarafından paylaşıldı.

merhaba herkese. ben yaklasık 1 sene once evlendım. esımle bı fiil süreklı tartısıyoruz. bunun nedenı benım. süreklı olur olmaz bıseye takılıyorum. hıç tatlı dıllı değilim. sürekli ortam arasında laf sokuyorm. elımde değıl ılla bısey bulurum.neden?

sare aslı bunu beğendi.
  2. sare aslı

sare aslı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşım kendi problemini kendin yazmışsın zaten. Sorunu tespit edebildiğine göre, çare de sen de ;)

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    benim esim oyle .... allah esine sabir versin... sende dua et allaha kotu hiyunu guzellestirsin diye...

5. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    bende sevgilime böyle yapıyorum sorun sanırım senin ondan daha çok ilgi beklemen. yada dikkat çekmek.
    yada heyecan yaratmak olabilir.
    seni tam olarak anlamasam bilene ben bunlar için gennelikle kavga çıkartıorum.
    bence böyle kavga çıkartmak istediğin zaman seni seviyorum de ya da ona güzel sözler söyle emin ol böyle de kendini çok güzel hisseteceksin.

6. elesa

elesa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Cnm esine oldukca samimi davranmani diliyorum.. Erkek cabuk skilan bi varliktir unutma.. Kendni tutmaya calis

yardımcı olun lütfen... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yardımcı olun bana

lütfen yardımcı olun bana

biz benim adetimden 16 gün sonra 4gün boyunca ilişkiye girdik eşimle siz hamile olma şansım varmı varsa ne kadar ne olur yardımcı olun bana ne olur bide adetime 4 gün var:uhu:
  2. lütfen yardımcı olun

lütfen yardımcı olun

ben 20 aydır aylık iğneyle korunuyorum iğnemin günü 10gün geçti bu on günde hamile kalmış olabilirmiyim
  3. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  4. Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Lütfen yardımcı olun kardeşlerim

Sevgili melekler,anneler anne adayları,yeni evlencek kardeşlerim,eğitim gören sınavlara hazırlanan arkadaslarım...Benim bu dünyadaki en büyük arzum bir Anne olup hayırlısıyla bebeğimi kucağıma almak..Öyleki bu durum artık bende psikolojik sorunlara,evliliğimi bitirme noktasına kadar geldi..Eşimi bu durumdan dolayı ciddi olarak üzüyor,bütün hıncımı bütün içimdeki duyguların patlamasını sevdiğim...
  5. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş