gebe
  1. bella42

bella42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

Konu, 'Sevgilisinden Ayrılan Melekler' kısmında bella42 tarafından paylaşıldı.

çok sevdiğim bi çocuk var o da beni sevio eminim buna ama o kadar karışık bi durum var ki..1 sene önce bu çocuk beni sevdiğini söyledi ben bi başkasıyla beraberdim ama ayrılmayı falan düşünüodum sallantıda bi ilişkiydi yani..sevdiğim çocuk(hazim) çok gözyaşı döktü benim için sabırla bekledi ama ben ona güvenemediğim için ayrılmamştım sevgilimden..neyse işte bu durum canıma tak etti şubat ayında ayrıldım. ama hazim bana karşı birazcık soğuktu falan bunun en yakın arkadaşı onur da sürekli mesaj falan atıodu bana bi gün benden hoşlandığını söyledi. tabi bu olay mayısta oluo ve hazim bana hala mesaj atmıo. ben de onura hazimle olan durumumu anlattım ve konuştuğunu hazimin başkasına aşık olduğunu beni hiç umursamadığını söyledi. ben de kahrolası inadım yüzüne onurun teklifini kabul ettim.büyük bi çocukluk yaptım yani..onur sürekli hazimle birleşmemi engellemiş benden ona ondan bana laf taşımış fln..tabi bu olayın bi süre sonra cılkı çıkıo ve temmuzun sonunda ben hazimle büyük bi kavga ettim kavganın sonu malum..ikimiz de birbirimzi çok sevdiğimizi anladık falan ama yine bi engel vardı..hazimin çıktığı kız(elif) biraz tuhaf biri ve ayrılırsa bunu kaldıramayacak bi tip. yani normal yollarla ayrılmalarını beklemek zorundaydım. ben ona da tamam dedim ve zaten bi süre sonra onurla ayrıldım. şu anda sevgilim de yok sadece hazime ait kalbim. onu da anlıyorum ama emin olamıyorum bazenleri sonuçta erkek duygularından emin olamayabilir. hani insanı gözleri ele verir ya gerçekten gözleri doğru söylüosa bana aşık..:( şimdi de ara verelim dedik da benim üzülmemden dolayı vicdan azabı duyuo karşına temiz ve kalbi yalnız sana ait olarak çıkacağım diyor..sizce ben napmalıyım o kadar karışık bi durum ki içinden çıkamyorm. yardımınıza ihtiyacım var lütfnn :(:(:((

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    aşk yada sevgi öle bir şey ki küçük bir hatayla bir anda herşeyi kaybedebilirsin canım .....cok hatalıı davranmışın keşke önce emin olsaydın ben anlamıyorum başkalarının lafına ne kadar önem veriyoruz bu yüzden kaybediyoruz coğumuz ya neyse .....şundan eminim kii eger gercekten sevdiğin cocuk ki sana göre seni seven cocuk seni istese ve sevgi denilen şeyi yaşatsa içinde bırak engelleri dağları aşıp gelir yanına kusura bakma benim düşüncem bu seven insan bunu yapar o kızla gününü gün ediyor sende bekliyorsunn yok ya daha neler ..... o cocuk o kıza karşı gram birşey beslemese ona katlanamaz ve hemen koşarak yanına gelir .....bence otur bir daha düşün sevdiğin çocugun seni sevip sevmediğini.... ....

3. bella42

bella42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım haklısın.. ama işte hep olan aşık tarafa oluo bi umut bekliyor istese de istemese de :(:(

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

seni anlıyorum gayet iyi anlıyorum ama aşk sevmek diyince neden sadece yüreğe bakıyoruz kii aklımızın dediği de önemli belki de onu beklerken o gününü gün ederken hayatının aşkını kaçırıyor olabilirsin bu yüzden bazen aklımızı kullanmamız gerekiyor

5. bella42

bella42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne biliym yine de kimse onun gibi olmck biliorm..gururm ön planda artık ama yine de onun da aynı acıyı yaşamasını istiorm ben onun için ne kadar çk üzüldüysem o da bnm için o kadar üzülsn istiormm..

gamselim bunu beğendi.
  6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kaç yaşındasın ki sen ?

7. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    bu çocuk hem o kızla çıkıp senide hazırda bekletio o kızdan ayrılmaya niyeti olsa bunu her türlü yapabilirdi. Hem o kızla olup seninde elinin altında olmanı istio bnce. Unut ve önüne bak derim bnden söylemesi

8. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    benim sana tavsiyem onunla bununla cikip kendini ucuz bir kiz haline getirme.
    Yasin kac bilmioyrum ama, yasin gelince rabbim hakkinda hayirli olan bir es sana gönderir
    Namusunla evlen ve alnin acik tertemiz birsekilde yuvani kur.
    Belki kiziyorsun bana ama inan iyiligin icin yaziyorum. Namus cok önemli ve bu dünya gecici güzelim
    Allaha c.c. emanet ol

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sayın pinki

çok rica ederim yazdıklarınızı tekrar gözden geçirin , komik oluyorsunuz zira

10. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    benm anlamadığım zaten bi ilşki başlamamışki nasıl ara veriyosunuz yoksa ben konuyu anlayamadımmı :S

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Değerli Pinki arkadaşım, hala senin gibi insanlar kaldı mı bu dünyada ? Ne kadar doğru düşünüyosun...:)

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

keşke en başta ayrılsaydın.madem seviodun neden diğer çocukla devam ettin çocuk seni bekliceği sevceği kadar sevmiş bi de arkadaşıyla çıkmışsın artık bu iş olmaz bnce cok zorlama

ömrümsün bunu beğendi.
  13. a_c_ı

a_c_ı Forum Okuru

ne yapmalıyım ?

arkadaşlar banada yardım edin şimdi bana bi çocuk bana ççıkma teklif etti ben bişey ddemedima ama ondan hoşlanıyodum knkm da eskiden onu seviyodu ama şimdi başka biri var dedi bnde çocuğa onu kıskandığımı ve hoşlandığımı söledim ama çıkmıyoduk sonra knkma o çocuk bide başka biri ona bişey sölicekti oda inşallah çocuğun adı arda arda bana çıkma teklifi edr dedi bnde umutlanmasın die arda ban çıkma teklifi etti dedim elif ve knkm öğrendi kimseye sölemiyceklerine yemin ettiler knkm üzüldü bnde üzüldüm sonra bunlar ardanın arkdaşına sölemişler olanları nese bunada bişey demedim buda yetmedi benim knm oaln salihe olanları anlattılar oda ardaya sordu arda bana kimseye söleme dedimşti ama arkdaşıma sormalaıydım ki onla çıkabileydim salihte ardaya sormuş oda ewt o bana dost kalalım dedi demiş knkm salihte kabul et dedi bnde bilmiyorum dedi ve dediki bu iş olursa sen bn ve arda bilicek dedi ardaya da demiş. oda tm demiş sonra bn bi aralar ardaya sormuştum teklifin geçerlimi diye onu söledim kabul edicektim dedim oda ama artık olmaz dedi bnde çaresiz ayynen öle dedim ama onu çok seviyorumm... salihte kabul et dedi bnde arda istemiyo dedim oda bana öyle bişey demdi o dedi napcam bn ?çok acı çekiyorum ...(bunlar yetmezmiş gibi bide bana ilk gün tavır yaptı knkm bide bim eskiden onu sevdiğimi söleme dedi ya o benimkini sölerken iyi herşey mahvoldu bn ona böle bişey yapsam bana kesin küserdi. bn hatta onun peşinden koştum küsmüsün die çünkü bn kimseye küsemiyorum ve kimsenin üüzlmesini istemiyorum ve sordu bana bnde dedim arda olmaz dedi die oda özür diliyo bn sana başkasını ayarlıyım dio ya bn ardayı seviyoruma ama... ) napcam bn ? lütfen akıl verinn yardımınıza ihtiyacım vr çok acı çekiyorum....

14. a_c_ı

a_c_ı Forum Okuru

yardım edin lütfen duyun sesimi

15. a_c_ı

a_c_ı Forum Okuru

lütfen biri cvp yazsın

yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. izmitli meleklerim yardımcı olur musunuz?

izmitli meleklerim yardımcı olur musunuz?

bn izmitte oturuorum.Bu sene sonu balom var fakat elbisemi nerden alcağımı ve saçımı nerde yaptıracağımı bilmiorum .s yardımcı olr musunuz meleklerim?:18:(konuyu nereye açacağımı blmediğim için buraya açtım k.bakmayın .s :D)
  2. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  3. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  4. Çok önemli yardımcı olursanız ..

Çok önemli yardımcı olursanız ..

Ben anadolu ticaret meslek lisesinde okuyorum bilişim teknolojileri bölümü 2. sınıfım. Yıl sonu ortalamam 60 olması gerekirken 57iydi sorumlu geçti yazıyodu karnemde 2 dersim zayıf oldugu için o sınavlara girdim birinden geçtim birinden yine kaldım. Okulun sitesindede 2. sınavlar için 13-24 tarihleri arası okula gelin yazmıslar ben bakmadıgım için görmedim ve gidemedim sınavlara giremiycem...
  5. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

Sayfayı Paylaş