gebe
  1. ayça_crazy

ayça_crazy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardımcı olur musunuz? dershanelerin deneme sınavlarına katılmalıyım

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında ayça_crazy tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar. ben 11. sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim. sözel derslerim iyidir, sözelle ilgili sorunum yok. ama sayısal yapamıyorum ( mat ve geo derslerini ). bunun için önümüzdeki yıl sizce dershaneye mi gitmeliyim yoksa hafta sonları 3 er saat mat ve geo dan özel ders mi almalıyım (ayrıca okulumdaki hafta içi mat ve geo kurslarına katılmalıyım ve bir dershaneyle anlaşıp denemelerine mi katılmalıyım). kafam çok karıştı. dershaneye gidersem yollarda zaman kaybı olur ve önümüzdeki yıl boş hoca bulamazsın diyorlar. dershane de bir yayına bağlı kalıyorum. evde de tembellik edip çalışmazsam diye korkuyorum. kafam çok karışık lütfen yardımcı olur musunuz? şimdiden tşkler :)

2. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    mantıken özel hoca her zaman daha iyi sonuç verir ama dershanede de deneme sınavlarıyla kendini geliştirebilirsin, kendini en iyi sen bilirsin. geometriyi hiç sorun etme lise 2 de bende yapamıyodum ucu ucuna geçmiştim ama bi arkadaşım bana birazını gösterdiğinde çözdüm işi. bulmaca çözmek gibi en eğlenceli dersti benim için. özel hocayla mat da geometriyide halledersin ama deneme sınavlarıyla kendini ölçmen de çok gerekli. umarım hepsini halledersin, ikisinide gözünde büyütme yapamıyorum dediğin konuyu kavrayıp yaptığın zaman en eğlenceli konu gelecektir sana :) hepsi hallolur inşallah :)

3. ayça_crazy

ayça_crazy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ayrıca bir dershaneyle anlaşıp denemelerine girmeyi düşünüyorum. yardımın için tşkler:) inş.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede denemelere girmelisin :)

yardımcı olur musunuz? dershanelerin deneme sınavlarına katılmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. izmitli meleklerim yardımcı olur musunuz?

izmitli meleklerim yardımcı olur musunuz?

bn izmitte oturuorum.Bu sene sonu balom var fakat elbisemi nerden alcağımı ve saçımı nerde yaptıracağımı bilmiorum .s yardımcı olr musunuz meleklerim?:18:(konuyu nereye açacağımı blmediğim için buraya açtım k.bakmayın .s :D)
  2. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  3. Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

Ödevim Var Yardımcı Olur musunuz ?

merhaba ben ödevim için güzel bir kurdele fiyonk yapmak istiyorum ama yapamıyorum bana yardım eder misiniz
  4. Sıcak Su Zayıflamaya Yardımcı Olur mu?

Sıcak Su Zayıflamaya Yardımcı Olur mu?

Sıcak Su Zayıflatır mı Sıcak Su Zayıflamaya Yardımcı Olur mu Sıcak su zayıflamamıza yardımcı olur mu Sıcak su mu yoksa soğuk su mu kilo vermeye yardımcı olur?Kilo vermek için diyet, spor ve bitki çayları gibi her yolu deneyen biz kadınların en büyük soru işaretlerinden birisi de "su"dur. Su soğuk mu yoksa sıcak mı içilmeli? Nasıl içilirse kilo vermemizi sağlar? Sıcak su...
  5. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

Sayfayı Paylaş