gebe
  1. eymenin annesi

eymenin annesi Forum Okuru

yardimci olur musunuz

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında eymenin annesi tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar 19 temmuzda adet oldum idrar ve kan testi yaptirdim negatif cikti kendimi hazirlamistim hamilelige ama daha adet olmadim acaba gec dollenme olmus olabilirmi

yardimci olur musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :::Cennetim Olur musun?:::

:::Cennetim Olur musun?:::

Elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? Bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? Denizimde fırtınalar çıktıgında limanım olur musun? Karanlık bastırdıgında deniz fenerim, Hava açınca yıldızlarım olur musun; Bulutlar gögü kapladıgında pusulam? Mihengim,turnusol kagıdım olur musun? Yüregimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim? Kapılar kapandıgında...
  2. Kenan Doğulu-Olur mu

Kenan Doğulu-Olur mu

Olur Mu özledim hakkim mi sen olmadan olmuyor sevişsek ayip mi tenin olmadan olmuyor beni öp desem dokun desem olur mu aliştim sana öyle hemen kopamiyorum beraber olsak seni haykirsam duyulur mu usul usul gel her zamanki gibi masum kişkirtici bir melek ellerin ellerimde rahat değil sanki yabanci memlekette yalnizim gibi beni öp desem dokun desem olur mu aliştim sana öyle hemen...
  3. Umudum Olur musun?

Umudum Olur musun?

Umudum Olur musun?Ben, sen gibiyim. Ya sen, ben olur musun?Ben, durulmak istemeyen bir nehir.Sen, üzerimdeki virane sal olur musun?Açsam diyorum, yüregiminTüm kapılarını sana.Sen, içeri süzülen sevdam olur musun?Darbe üstüne bir büyügü daha!Ama ben uslanmadım.Ben, sen gibi karanlıkta günü yasadım.Bir dilenci misali soruyorum: Günümdekikaranlıgı yırtan umudum olur musun?ÇİMENLERİN ÜZERİNDEKİ...
  4. şahidim olur musunuz meleklerr...

şahidim olur musunuz meleklerr...

AŞK YEMİNİM Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine… Seni bir ömür seveceğime…Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma… En yakin dostun, en yakin sırdasın, en yakin arkadasın olacağıma… Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına… Her kızgın anini çiçeğe...
  5. Ablam olur musun?...:(

Ablam olur musun?...:(

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı... Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı... Sevincimi paylaşabilicem bi abla... En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım... Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı...

Sayfayı Paylaş