gebe
  1. fatma bilgin

fatma bilgin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

yardımcı olurmusunuz hamilemiyim

Konu, 'Kadınlar' kısmında fatma bilgin tarafından paylaşıldı.

Merhaba 1 mayısta ilişkiye girdim ama üstümüzde kıyafet yokken zevk suyu geldi 3 mayısta adet oldum diğer adetim 5 gün gecikti idrar testi yaptım negatifti 9 haziranda oldu ilk kan kahverengi geldi sonra kırmızı oldu diğer adetlerim 6 temmuz 30 temmuz ve 25 ağustos ama şu an karnım şiş ve büyüme var gibi ve göğüs uçlarım koyulaştı bas donmeside var hamile olabilirmiyim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mensiniz daha önce gerçekleşmiş + testiniz negatif gebelik söz konusu değil..

3. fatma bilgin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Her ay adet gördüğü halde hamile olan insanlar varmış göğuslerdeki koyulaşma ve karnımdaki büyümenin sebebi ne olabilir bilgisi olan var mı

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Gögüste koyulaşma şimdi olmaz. + karında hemen şişmez + gebelikte adet olunmaz. Bu kadar çok takıyorsanız gidin hastaneye HCG testi yapın kuşkularınıza son verin..

5. helenistik

helenistik Forum Okuru

karın hamilelikte 4 aydan sonra belirgin şişior ve gögüslerdeki koyulaşmada 3,4 ayda anca oluyor az okuyup araştır ayrıca test yapmak bu kadar zormu ya

6. fatma bilgin

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1 kere gecikme yaşadım ve test yaptım negatifti ama bir daha test yapmadım çünkü gecikmem olmadı ama adetlerim normal sürede ama az gibi geliyor bana

yardımcı olurmusunuz hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  2. kızlar yardımcı olurmusunuz

kızlar yardımcı olurmusunuz

kaç gündür forumda yazıorum 3 gündür kasıklarım da ağrım var bide belimde kopcak bir ağrı akıntıya gelince dün geldi beyaz akıntı ama tam anlayamadım yanlız gündüzleri ofisteyken ateşim yüksek bazen üşüyorum bile akşamları bazen cıkıo bazen inio anlamadım yumurtlama tarihlerim 28 eylül ve 3 ekim arasıydı şuan neoldugumu anlamadım sizlere sormak istedim sizce nedir benim bu hallerim kızlar?
  3. bi yardımcı olurmusunuz lütfenn acaba hamilemiyim

bi yardımcı olurmusunuz lütfenn acaba hamilemiyim

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldıiym bana bi yardım edermisiniz göğüslerimde hassasiyet ve acı var adet olacağıma yordum kasık ağrım oluyor yeni evliym evlendiğimde kontrollerden geçtim kist falan varmı diye doktor yok yumurtalıklarında gayet iy dedi beklenen adet günüm 13 aralık ama 11inde kanamam oldu ama sadece tuvalete girdiğimde azar azar geldi bugün öğleden sonrada kahverengiye...
  4. kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

merhabalar birkaç gün önce bordo süper slim bir pantolon aldım ama üzerine birşey almadım evdeki üst giysilerimden birşeyler ayarlarım dedim ama içime sinmedi bordo pantolonun üzerine hangi renkler daha iyi gider ve pantolonumu nasıl kombine ederim lütfen fikir verirmisiniz
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş