gebe
  1. cigdemmmmm

cigdemmmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yardımcı olurmusunuz kızlar

Konu, 'Gebelik' kısmında cigdemmmmm tarafından paylaşıldı.

kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza pko hastasıyım klomen kullandım hiç bişe deişmedini söledi doktorum 1 ay önce bu ay adet olmadım ve göğüs uclarım 1 haftadır acıo ve şiş bugün gebelik tesi yaptım sabah 1. çizgi net 2. çizgi silik gibiydi sizce hamilemiyimdir ?

2. cigdemmmmm

cigdemmmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    cizgi silik cıkmışsa ikinci cizgi yani hamile olma olasılığın cok fazla istersen emin olmak için acilen kan testi yaptır kafanda soru işareti kalmasın

4. cigdemmmmm

cigdemmmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. Mevlana

Mevlana Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    860
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede hemen bir kan testi yaptir insallah hamilesindir cnm bizede haber ver mutlaka..

6. cigdemmmmm

cigdemmmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar kan testi yaptırdım ilk 73 .28 4 gün sonra tekrar yaptırdım 366,4 cıktı

yardımcı olurmusunuz kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  2. kızlar yardımcı olurmusunuz

kızlar yardımcı olurmusunuz

kaç gündür forumda yazıorum 3 gündür kasıklarım da ağrım var bide belimde kopcak bir ağrı akıntıya gelince dün geldi beyaz akıntı ama tam anlayamadım yanlız gündüzleri ofisteyken ateşim yüksek bazen üşüyorum bile akşamları bazen cıkıo bazen inio anlamadım yumurtlama tarihlerim 28 eylül ve 3 ekim arasıydı şuan neoldugumu anlamadım sizlere sormak istedim sizce nedir benim bu hallerim kızlar?
  3. kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

kombin önerisi yardımcı olurmusunuz

merhabalar birkaç gün önce bordo süper slim bir pantolon aldım ama üzerine birşey almadım evdeki üst giysilerimden birşeyler ayarlarım dedim ama içime sinmedi bordo pantolonun üzerine hangi renkler daha iyi gider ve pantolonumu nasıl kombine ederim lütfen fikir verirmisiniz
  4. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş