gebe
  1. mendi_bebek

mendi_bebek Forum Okuru

yardımcı olurmusunuzzz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mendi_bebek tarafından paylaşıldı.

arkadalar bende aranıza yeni katıldım beni bilgilendirirseniz cok sevinirim ben ilişkiden 3 4 gün sonra kan tatlılı yaptırdım baska gebelik içim sunuc 00.100 cıktı erkenmı yaptırmısım bırde adetime 3 gün var ama her zaman 10 gun erken gelirdi bu sefer gelmedi mide bulantım var kasık agrım cok cok var 1 senedir cocuk istiyorum acaba hamılemıyımdır

yardımcı olurmusunuzzz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olabilirmisiniz :((((

yardımcı olabilirmisiniz :((((

kızlar ben en son 19 kasımda adet oldum....normalde 16 sında veya dün en olmadı bugun hasta olmam gerekiyodu...geçen hafta gece şiddetli baş ağrısıyla acile gittim kanda gebelik testi yaptılar ama sonuç negatfti..tüm umudum tükendi tabi..şimdi adetm gecikmeye başladı ve hiç bi adet belrtim yok sadece belim ve başım ağrıyor ve zaman zaman kasıklarımda batmA hissi oluo acaba hamile olabilirmiyim...
  2. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

Benım sorum olucaktı inş dogru yere yazıorumdur. ben 21 yasındayım ve bu yasıma kadar adetim hep düzensiz oldu bazen 1 ay boyunca kanama geldıgıde oldu bazen hıc olmayıp ertesı ay 2 kere oldugum bıle oldu. bunu ıcın doktora gıttım bana bısey olmadıgını ama kıst olabılcegını soledı daha bekar oldugum ıcın ınceletmedım. yakında evlenecegım kist olmasından korkuyorum. belirtileri nelerdir...
  3. Yardımcı olurmusunuzz

Yardımcı olurmusunuzz

Merhaba arkadaşlar ben 5 aylık evliyim bu ay adetim 2 gün gecikti ve dün sabah kahverengi kan geldi hayatımda ilk defa böyle bişiyle karşılaştım arada kırmızı sonra gene kahverengi geliyo bugün 2.günüm neden olmuş olabilir yardımcı olurmusunuz bana lütfen.. Teşekkürler..
  4. Hamile miyim yardımcı olun

Hamile miyim yardımcı olun

İyi günler arkadaşlar ben geçen ay regl olduktan 5 6 gün sonra göğüslerim ağrımaya başladı ve hala ağrıyor dün akşam eşimle yürüyüşte de sol yanıma çok kötü sancı girdi kaç kez oturup kalktım reglime sekiz gün var sizce hamile miyim ?
  5. yardımcı olurmusunuz

yardımcı olurmusunuz

iyi akşamlar ben en son 15 eylülde adet oldum şimdi kasıklarım belim midem ağrıyor hamile olabilirmiyim ?

Sayfayı Paylaş