gebe
  1. qontes_18

qontes_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yardımcı olursanız sevınırım

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında qontes_18 tarafından paylaşıldı.

arkadaslar cıldımde ozellıkle yuzumde alın bolgemde boyle et benı gıbı lekeler cıktı koparıyorum gene uzuyor bunlar onceden yoktu sonradan cıkma ne yapmelıyım normal ben desem ben degıl sankı kurumus ten rengınde bı tara fazladan et parcacıkları anlamadım ne yapmalıyım ??? sımdıdıen ılgınız ıcın tsk ederım

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cnm cilt problemleri hassas konulardir.
    Simdi oturdugumuz yerde agri, bircok spekülasyon yapariz.

Ama fayda saglarmi bilemeyiz.
    heleki konu yüz olunca, dikkatli olamak gerekir.
    bence sen bir doktora görün cnm. cilt uzmanina.
    O sana krem;ilac..vs verebilir.

Ama evde istersin sunu dene, bir yan etkisi olacagini sanmiyorum : yaklask 1 lt su kaynat, ve bunu bir legen yada plastik kabin icine dök. buna birazda papatya cayi ilave et.

o sudan cikan buhari yaklask 5 dk yüzüne tut. yani kafana bir havlu al, ve legenle birlikte kafanin üzerine ört, bunu 5 dk yap, ama kafani suya yaklastirma sadece buhari degsin tenine :)

Biraz karisk oldu ama, umarim faydasini görürsün.. bu karisim cildini temizliyor...

:kiss:

3. qontes_18

qontes_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yardımın iiçin tsk ederim cm benim cok saol olsun ben yinede denim denemekten zarar gelmez ;) :)

4. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gontes muhakkak dermotolğa git cilt sorunu bu et ben sonradan çıkarsa önemli bir konudr evde uygulama bişeler sakın + benimde el bileğimde küçük kahverengi bi renk vardı ben bile denemez sonra bir baktımki o elle tutulacak şekilde et ben olmuş yanlışlıkla ucuna değdim hafif açıldı ve kanadı bende yara kapansın doktora gidiyim diyordumki ama koparmadım yarabandı yapıştırdım o yarabandı ıslandıkça nemlendikçe o et ben orda nemlenmiş baya yarabandını çıkartınca bir baktım elimi oraya sürdüm çıktı gitti dahada gelmedi bende anlamadım ama senin yüz bölgende çıkıyor lütfen doktora git

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle doktora gitmelisin daha iyi olur senin icin :)

6. sedasyn67

sedasyn67 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkesin söylediği gibi öncelikle doktora gitmelisin ama sakın koparma bir daha

yardımcı olursanız sevınırım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  2. yardımcı olursanız sevinirim

yardımcı olursanız sevinirim

kızlar bir sorum olucak doktorum bana folik asit verdi kullanmam için gebelik öncesi sizce yararı var mı? kullanan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum.
  3. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:
  4. yardımcı olursanız sevirim

yardımcı olursanız sevirim

slm arakadaşlr mrh. benim adetim bu ay sadece birgün geldi normalde ben 4 veye 5 gün olrdum düğn geldi ve bide bugün çok az geldi acaba neden böyle oldu bu (arada bebek istiyoruz tam 1 senedir ) :)))) be ni aydınlatırsanz sevinirim....
  5. Yardımcı olursanız sevinirim

Yardımcı olursanız sevinirim

Slm Beyza hanım.. ben ağustos ayının 27 sinde korunmalı ilişkiye girdim nişanlım la fakat ne olur ne olmaz diye 2 gün sonra ertesi gün hapı içtim ve ayın eylül ayinin 4 undede adet oldum 3 veya 4 gün surdu fakat katı kıvamda sonrasında ayın 15 inde test yaptım negatif çıktı. Ama ben psikolojikmidır bilmiyorum sürekli midem bulaniyo bana yardımcı olun sizce bi test daha yapsam ve ne zaman...

Sayfayı Paylaş