yardımcı olursanız sevınırım

qontes_18

Yeni Üye
Üye
yardımcı olursanız sevınırım
arkadaslar cıldımde ozellıkle yuzumde alın bolgemde boyle et benı gıbı lekeler cıktı koparıyorum gene uzuyor bunlar onceden yoktu sonradan cıkma ne yapmelıyım normal ben desem ben degıl sankı kurumus ten rengınde bı tara fazladan et parcacıkları anlamadım ne yapmalıyım ???

sımdıdıen ılgınız ıcın tsk ederım

Cnm cilt problemleri hassas konulardir.

Simdi oturdugumuz yerde agri, bircok spekülasyon yapariz.

Ama fayda saglarmi bilemeyiz.
heleki konu yüz olunca, dikkatli olamak gerekir.
bence sen bir doktora görün cnm. cilt uzmanina.
O sana krem;ilac..vs verebilir.

Ama evde istersin sunu dene, bir yan etkisi olacagini sanmiyorum : yaklask 1 lt su kaynat, ve bunu bir legen yada plastik kabin icine dök. buna birazda papatya cayi ilave et.

o sudan cikan buhari yaklask 5 dk yüzüne tut. yani kafana bir havlu al, ve legenle birlikte kafanin üzerine ört, bunu 5 dk yap, ama kafani suya yaklastirma sadece buhari degsin tenine :)

Biraz karisk oldu ama, umarim faydasini görürsün.. bu karisim cildini temizliyor...

:kiss:

Cnm cilt problemleri hassas konulardir.

Simdi oturdugumuz yerde agri, bircok spekülasyon yapariz.

Ama fayda saglarmi bilemeyiz.
heleki konu yüz olunca, dikkatli olamak gerekir.
bence sen bir doktora görün cnm. cilt uzmanina.
O sana krem;ilac..vs verebilir.

Ama evde istersin sunu dene, bir yan etkisi olacagini sanmiyorum : yaklask 1 lt su kaynat, ve bunu bir legen yada plastik kabin icine dök. buna birazda papatya cayi ilave et.

o sudan cikan buhari yaklask 5 dk yüzüne tut. yani kafana bir havlu al, ve legenle birlikte kafanin üzerine ört, bunu 5 dk yap, ama kafani suya yaklastirma sadece buhari degsin tenine :)

Biraz karisk oldu ama, umarim faydasini görürsün.. bu karisim cildini temizliyor...

:kiss:
yardımın iiçin tsk ederim cm benim cok saol olsun ben yinede denim denemekten zarar gelmez ;) :)

Gontes muhakkak dermotolğa git cilt sorunu bu et ben sonradan çıkarsa önemli bir konudr evde uygulama bişeler sakın + benimde el bileğimde küçük kahverengi bi renk vardı ben bile denemez sonra bir baktımki o elle tutulacak şekilde et ben olmuş yanlışlıkla ucuna değdim hafif açıldı ve kanadı bende yara kapansın doktora gidiyim diyordumki ama koparmadım yarabandı yapıştırdım o yarabandı ıslandıkça nemlendikçe o et ben orda nemlenmiş baya yarabandını çıkartınca bir baktım elimi oraya sürdüm çıktı gitti dahada gelmedi bende anlamadım ama senin yüz bölgende çıkıyor lütfen doktora git

Geri