gebe
  1. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0

yardımcı olursanız sevinirim

Konu, 'Gebelik' kısmında bensude tarafından paylaşıldı.

kızlar bir sorum olucak doktorum bana folik asit verdi kullanmam için gebelik öncesi sizce yararı var mı? kullanan arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum.

2. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    nie kimse cevap vermiyor hiçbir konuma:(:(:(

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    banada hamilelikten altı ay önce başlamışlardı ve kullandım.Genel olarak bütün doktorlar öneriyor.Sebebide şu bizim beslenmemiz folik asit alımı açısından yeterli değilmiş.Yani ihtiyacımızı bile karşılayamıyoruz.Embriyo gelişimi içinde spina bfida denilen anomali oluşmaması için gebelik öncesinde folik asit başlayıp annenin depolarını dolduruyolar ki bebecikler sağlıklı olsun diye.Yani aslında çok önemli.Ben gebelik öncesi ve 12.haftaya kadar kullandım 12.haftadan sonrada kombine vitamin başladılar içinde yine folik asit var.Hadi hayırlısı olsun inşallah.

4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bende kullandım hamilelikten önce ilk üç ay önemliymiş bebeğe hazırlıkmış

5. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullandım arkadaşlar 3 ay hamilelik öncesi 3 ayda hamilelik sonrası

6. bensude

bensude Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    0
    hamilelik öncesinde işe yarıyomu peki hamile kalmama

7. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    hamile kalma şansını artırıyor öncesinde sonrasındada bebek gelişimi için.

8. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Hamile kalmaya yardımcı olmakla bir alakası yok bu ilacın... sadece senin depolarını güçlendirmen için çok önemli.
    ben 7 ay içmiştim ve 7. ayda hamile kaldım, kilo falan da aldırmıyor. bebek düşünen her kadının önceden alması gereken bir ilaç.

yardımcı olursanız sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim

catlatma iğnesiyle hamile kalan varmı yardımcı olursanız sevinirim

çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar iğnesiyle kaldım iğnesinden sonra yumurta ben iki aydır tedavi göruyom tutmadı daha ikinci bebek icin
  2. yardımcı olursanız sevinirim lütfen

yardımcı olursanız sevinirim lütfen

erkek arkadaşımla arkadan birlikte olduk gibi bişey tamda öyle olduğu söylenemez aslında biraz sürtünme gibi tam emin değilim ama sanırım boşaldı ve ben adet geciktirici primolt isimli ilacı kullanmıstım ılacı kestım 2 gun ıcınde hastalanırım dıye beklıyorum boyle bı durumda gebelık soz konusumudur boyle ılıskıde gebe kalmıs olabılırmıyım, henuz 2 gun dolmadı ama yarında hastalanmazsam dıye...
  3. hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

hamilemiyim acaba merak ediyorum? yardımcı olursanız sevinirim..

adetim bittikten hemen sonra bi hafta boyunca eşimle ilişkiye girdik defalarca içime boşaldı adetten sonra hamile olma ihtimali varmı sizce hamilemiyim merak ediyorum bebeğim olmasınıda çok istiyorum..
  4. yardımcı olrsanız sevinirim

yardımcı olrsanız sevinirim

Tam 8 Gün Önce Kız Arkadaşımla İlişkiye Girdik Ve İlk Hafta Belirtilerine Baktım göhüs uçlarında hassasiyet,Yorgunluk ,Miğde bulantısı Baş Dönmesi ,Akıntı YazıLIYOR bunların hiçbiri yok Sadece Sık idrara çıkma varmış. bu arada ilişkiye girerkende korunduk ve bakirelik vardı hamile kalma olasılığı varmıdır yardımcı olursanız sevinim Şimdiden teşekkür ederim. . ..
  5. Yardımcı olursanız sevinirim

Yardımcı olursanız sevinirim

Slm Beyza hanım.. ben ağustos ayının 27 sinde korunmalı ilişkiye girdim nişanlım la fakat ne olur ne olmaz diye 2 gün sonra ertesi gün hapı içtim ve ayın eylül ayinin 4 undede adet oldum 3 veya 4 gün surdu fakat katı kıvamda sonrasında ayın 15 inde test yaptım negatif çıktı. Ama ben psikolojikmidır bilmiyorum sürekli midem bulaniyo bana yardımcı olun sizce bi test daha yapsam ve ne zaman...

Sayfayı Paylaş