yardımınıza ihtiyacım var melekler

nazemel

Yeni Üye
Üye
yardımınıza ihtiyacım var melekler
ben netten bulduğum güzel yazıları gönderemiyorum.resimleri imageshackten gönderiyorum ama diyelimki güzel bir yazı buldum onu bilgisayarıma ekleyip sonrada foruma göndermeyi bilmiyorum.:grev:

Abla :) Zaten sen Bilgisayarina kayit ettikten sonra, siteye resim ekleyemiyorsun :)

Bi kimsede olmuyor :)

Örnegin bir yazi, yada bir resim eklemek istiyorsun, buldugun sayfadan eklemen gerek, mesela resim ise : googleden seciyorsun, onu kopyaliyorsun ve buraya (siteye) yapistiriyorsun :)

Ayni sekilde image'de, oradaki kodu direk olarak buraya yapistiriyorsun :)

Umarim anlatabildim, eger bir sorun, anlamadigin biryer varsa, buyur sorabilirsin :)

googleden bir yazıyı beğendim diyelim onun üstüne sağ tıklıyorum ama kopyala çıkmıyor seçili hale getirip tıklıyorum o zaman kopyala yazısına tıklıyorum foruma geçip yapıştır diyorum olmuyor yinede

Abla bazi Siteler kopyalanmasin diye yazilari kilit koyuyor, bundanda olabilir.

Bir resim dene, google resim bölümünden , onu kopyala ve yapistirmayi dene, yine olmuyorsa, adminlerden yardim iste abla, belki baska bir sorun vardir :)

resimde bir sorun yok gönderebiliyorum sadece yazılarda sorunum çok teşekkür ederim meleğim sağolasın bir daha deneyeyim bakalım olmassa adminlere söylerim

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse...

* Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek...

* "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek...

* Kafamizda binbir gürültü ugultu bizi allak bullak ettiginde hoparlörlerimizi kapatabilsek...

* Görünüsümüzde degisiklik yapmak istedigimiz zaman,"Görünüm Ayarlari"ndan istedigimiz renkleri, inceligi,büyüklügü, uzunlugu seçebilsek...

* Esyalarimizi kaybettigimizde "BUL" komutuna
tiklayarak evin her tarafini arayiversek..

* Ev isleri için de bir tiklamayla "YARDIM"a
ulasabilsek.. .

* Sigorta yaptirmaya ihtiyacimiz olmasa, kendi
kendimizin Backup'ini alabilsek ve yaralandigimizda hasar gören yerlerimizi yenileyebilsek...
sonunda başardım:first:oleyyupisyupisyupisyupis

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri