gebe
  1. dilek 82

dilek 82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yardımınıza ihtiyacım var melekler

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında dilek 82 tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok önemli.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla ıldıra git çok güzel gözüküyo netten araştırınca kafanı dinleyebilirsin öyle düsünüyorumm

yardımınıza ihtiyacım var melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

ben netten bulduğum güzel yazıları gönderemiyorum.resimleri imageshackten gönderiyorum ama diyelimki güzel bir yazı buldum onu bilgisayarıma ekleyip sonrada foruma göndermeyi bilmiyorum.:grev:
  2. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

KIZLARRR::d015: GEÇENLERDE EŞİMİ RAZI EDİP KUYUMCUDAN Bİ ALYANS ALDIM.(BI ONCEKINI KAYBETMISTIMDE).ÇOK HOSUMA GITMISTI ŞU YENİ ELİŞİ ALYANSLARDAN.BIRZ KULLANDIM.SOGUDUM SİMDİ.HIC HOSUMA GITMIO.HATTA TAKMIORUM BILE.KUYUMCU ABLA BEGENDIGIN BI MODEL VARSA GETIR ONDAN YAPALIM SANA DEDI.AMA BEN ADAM GIBI ALYANS BULAMADIM DAHA UZERINDEN 1 AY GECTI.SIZIN HOSUNUZA GIDEN BI ALYANS VARRRMMII..
  3. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım
  4. !! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!

!! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!

Öncelikle 17 yaşında bir kızım. Obsesif Kompulsif ve panikatak rahatsızlığımdan ötürü farklı 2 ilaçla tedavi görüyorum. Anlatacağım şeylerin çok yanlış olduğunun bilincindeyim ve inanın bana bir daha asla, böyle boyumdan büyük bir işe kalkışmayacağım. Zaten nasıl böyle bir hata yaptım onuda bilemiyorum... O yüzden lütfen, yalvarırım size bana yardımcı olun. Yargılamadan önce lütfen...
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş