Yardiminiza ihtiyacim var....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle selam canim, almanyadan katildigini bilmiyordum.

ilk basta sen almanyada o trde oldugun icin bi süphede olusabilir, almanya icin mi istiyo beni falan diye standart düsüncemiz bizim:)
karari en dogru sen verirsin am abak simdide yapamam varlik icinde büyüdüm diyosun..ciddiseniz evlenmek istiyorsa sor bakalim evlenince nerde yasayacagiz diye almanyada tabe falan derse ben sahsen süpheye kapilirim acik konusmak gerekirse. Simdi ne söylesem bos, ciddi mi, senin ailen ne der bu duruma nerde yasayacaksiniz nasil gecineceksiniz. vs vs cevaplanmasi gereken cok sey var... yanlis bi adim atma bence..zamana birak acele etme...

Grüße

1: sen gerçekten (senin de dediğin gibi onu sevseydin) parasının olup, olmaması umrun da olmazdı.

2: Sen Almanya'da o Türkiye'de bu nasıl seni deli gibi sevmiş onu anlamadım (burda bir menfeat kokusu sezdim)

3: Her çıktığın flört ettiğin kişiyle evliliği düşünme, kaldı ki o düşünüyorsa demek ki düşündüğüm doğruymuş, çıkar hesaplıyor...

4: Sevmediğin yani aşık olmadığın biriyle evlilik düşünüp evlenirsem yapamam dediğin bir ilişkiyi bu kadar takma :)

5: Bitirelim dediğin de neden çıldırıyor ki zaten uzaksınız nasıl oluyor bu iş :) Seni görmemeye mi dayanamıyormuş bu şahıs :)

Kendini yıpratma, üzülme, ona kıymıyorum, üzülmesin diye de kimse kimseyle bir ilişki yaşıyamaz, kaldı ki o ilişki üzülmesini istemediğin kişiyi daha çok üzer...

Tskler Kizlar ya, bana gercekten cok yardimci oldunuz. Allah razi olsun sizden.:thanks:

Benim göremedigim, yada görmek istemedigim seyleri bana demeniz, demekki benimde yanlis düsünmedigimi gösterdi :)

Tskler Meleklerim :kiss:

Söylenebilecek her şey söylenmiş konu hakkında pek bi söz kalmamış ben de diğer arkadaşlara katılıyorum canım.Netten biri için(nasıl olursa olsun)Kendini asla sıkma ve üzme.Zaten sen kendini söylemiş ve sevmediğini ifade etmişsin ee daha ne düşünüyorsun ki.Böyle bir ilişkiye güvenmek bence çok zor sen 7 ay yine iyi götürmüşsün bence de daha yolun başındayken bu işi bitir yoksa sevmesen de alışkanlık olur bağlanırsın canım benim.Alışkanlık haline gelmeden kesip at ve yeni kişilere doğru yelken aç.Hakkında hayırlısı olsun....

yaa bi dk canımm bnm fikrim eger ortada cok büyük bii ask varsa yani her iki tarafta cok seviyosa senin varlık icinde olman onun darlık icinde olması engel diil sonucta sende calısırsın kafa kafaye verirsiniz bunlar hal olur eger ortada gercek bir sevgi varsa ama burda asıl sorun senin aslında kendi sevginden süphe etmen bna kalırsa bu durumda karsındaki seni seviyo diye asla bu ilişkiyi sürdürme cünkii bu sekilde asla yürümez inan bana yürümez

Canim bende neyazikki emin degilim duygularimdan... :S

Onsuz daha Mutluyum, birkac gündür görüsmüyoruz onunla, ve daha iyiyim.
Hem sirf maddiyat degil, cok kavga ediyoruz ztn... yani cnm sorunlarimiz cok. Ve bunlardan dolayida ben onu sevemiyorum ):

Beni Tehtit etmese coktan bitirecegimde, bgn yine evi aradi, biterse kendime bisey yaparim diyerekten, yapmicani biliom, ama icim bi kötü oluo iste ):

Ya neyse hayirlisi olsun.. tskler melekler yardimin icin :kiss:

bisey yapmaz ayrıca demekki zaten kisilkleriniz cok farklı cünki sen ayrılmak istedigin zaman bu tur yollarla senin üzerinde psikolojik baskı kurmaya calısan birine tam anlamıyla baglanamaman aslında bu senin aklı basında bi insan oldugunu gösterir:D hayırlısı olsun canım evlilik cok cok düsünülmesi gereken bi olay gelismelerden haberdar et bizi:D mujukss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri